Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » GSM boltokat miért nem ellenőr...

GSM boltokat miért nem ellenőrzik jobban?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy 95%-uknál:

- érdekes módon mindig magasabb áron van pillanatnyilag a készülék, mint hirdetik. Persze-persze, árfolyamváltozások... Jó vicc...

- a tartozékok hiányosak, garancia matricák, leírások, stb-k nuku

- a dobozok már fel vannak nyitva, mikor megveszed, ergó valaki turkált bennük... Jah, vadiúj mi? ( ez nem a ,,használt, 0 perces"-re vonatkozik)

- az összes telefon ugye külföldről származik, sok úgy lett kifüggetlenítve, a menüben meg ott figyel a korábbi szolgáltató extra ikonja/alkalmazása...


Azért bosszant, mert szolgáltatófüggő telefont nem akarok, márkaképviseleten hamar elfogynak a készletek, tehát nincs egy normális lehetőség, hogy korrekt (akár magasabb) áron hozzájussak egy telefonhoz.


2011. márc. 20. 12:23
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Nincs egy korrekt? Speedshop, Media, Tesco, Cora, Auchan, stb. Ezek akkor mik?
2011. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nézdd, azt te döntöd el hogy hol vásárolsz, ha nem szimpi a 95%-uk mert ilyen visszaéléseket látsz náluk akkor nem náluk vásárolsz, majd befuccsolnak és marad a normális 5%. Amúgy meg lehet panaszt tenni fogyasztóvédelemnél.
2011. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ide magasabb ár, [link] legkorrektebb! Nézd meg az árukeresőben a véleményeket az üzletről, szerintem Mo. az eddig legjobb mobilboltja (szerintem)!
2011. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
a b-tel-nél sem gyári garanciát kapsz, hanem boltit. Inkább fizetek többet, de gyári garancia van rá, bármi van, tudom, hogy nem érhet meglepetés.
2011. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egem is érdekelne, én konkrétan a gsm home nevű cégre vagyok kíváncsi hogy az mennyire megbízható? Szóval ha ott veszek egy akciós telót akkor az azért akciós mert nincs rá magyar nyelv pl. nem pedig azért amit a kérdező elmondott? Ja igen és ott EU-s garanciát adnak rá ezért gondolom azt hogy megbízhatóbb mert ugye az EU-s az nem arra a konkrét boltra garancia. Vagy nem?
2011. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, érdekesek ezek a 6 hónapos garanciák is, mivel a törvényben elvileg 1 év van, tehát azt kell garantálniuk. Ráadásul a legtöbb bolt helyben szervizel a legolcsóbb konstrukció esetében.
2011. márc. 21. 06:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!