Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemtudok dönteni sony x8 vagy...

Nemtudok dönteni sony x8 vagy zte blade? (LENT)

Figyelt kérdés
Ami fontos nekem az android os,"jó" képet csináljon nemtudom mi a különbség a 2 telefonnál de a zte megfogott a nagyobb kijelző miatt.A 3. dolog a wifi tehát működjön normálisan ne kapcsoljon szét meg csak a házba kéne tehát nem nagy távolság.Az avi-t amugy lejátsza valameik telefon?Meg a zte nél van android 2.2?Kérlek segítsetek nemtudok dönteni az előnyeit és a hátrányokat is írjátok le,meg melyik telefonnak szebb a kijelzője? A t-mobilenál fogom valmeiket megvenni dominoba
2011. márc. 20. 09:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Még 1 kérdés milyen a hangszórója a 2 telefonnak melyik szól hangosabban szebben?
2011. márc. 20. 09:57
 2/4 anonim ***** válasza:

A ZTE-t akkor vedd meg ha nem félsz hogy lehet gyári hibás. A ZTE egy olyan gyártó telója akik régebben szolgáltatóknak adtak el telókat(pl.:vodafone 845 ezt nem a zte gyártotta csak egy példa). Nem valami tapasztalt gyártó. Rengeteg hír van arról, hogy sok kijelzőhibás telót adnak ki. Most képzeld el kapsz egy képernyőhibás telót azd beadod gariba megcsinálják. De utánna ha valami baja lessz a telódnak hova viszed? Mert itt nincs ám szervíz. Én addig biztos nem vennék ZTE-t amíg nem ad ki pár megbízható cuccot. Egyébként nem rossz teló. Kicsit gagyinak néz ki sztem, de tűrhető. Asszem lesz rá 2.2!

Egyébként nem egy fórumon írták már hogy nem vmi jó képet csinál, de ezt én nemtudom.


Na akkor a SE. Tapasztalt gyártó, sok telefont adott már ki a kezei közül, amikre büszke lehet. Ugye 2.2 hivatalosan nem lesz rá, de ott vannak a főzött romok :). Jól néz ki, és a hátulján van egy ív ami azért jó mert nagyon kényelmesen lehet fogni. Egyébként nekem is ilyen telóm van, és annyi bajom vele hogy fixfókuszos. De lehet hogy van rá olyan progi amivel lehet fókuszálni.

2011. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha gond van, cserélik az egész telefont, még jól is jársz.

a blade-nek fényévekkel szebb a kijelzője.

amúgy meg jó képet ezekből nem nagyon fogsz kihozni. ha nem vagy nagyon finnyás, akkor a blade nyer itt is, az autófókusz miatt.

2011. márc. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!