Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan aki ért a Nokia telefono...

Sleepmonster kérdése:

Olyan aki ért a Nokia telefonokhoz, tudna segítség? Részletesen lentebb!

Figyelt kérdés

Nokia 5530-as telefonom van. Most szereztem, de olyan problémám van vele, hogy teljesen kiszámíthatatlan időközönként szétkapcsol a vonal, beszélgetésközben - egyszer hall, majd nem, majd ismét - a beszélgető partner, valamint elvileg full térerős helyen(más ugyanolyan hálózatban működő telefonon igazolva) nincs kapcsolat üzenetet dob ki és nem érzékel illetve nem jelez térerőt.

Első körön szoftver frissítésre gondoltam megoldáskép. Sajnos ehhez a hozzá értésem (mivel ez az első simogatós telefonom)egyenlő a nullával. Bármit meg tudok csinálni ha leírja valaki, de ez most saját kútfőből nem menne! Nem tudom viszont, hogy a hang kimaradozásra ez gyógymód lenne-e? Valakinek valami tippje? A segítségeket előre is hálásan köszönöm!


2011. márc. 20. 01:21
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem a végfok haldoklik. ha elmegy néha a térerő, ez azt jelenti. sok eséstől mehet tönkre, egyébként nem. de nézesd meg nokia szervizben, az a biztos. kb 6-7ezer a csere.
2011. márc. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!