Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez lehetséges?...

Szerintetek ez lehetséges? Telenornál vásárolnék Samsung Galaxy Ace-t,2 kérdésem van.

Figyelt kérdés

Nézegettem az oldalt de nem találtam infot róla:

1. Részletfizetéssel lehet venni Galaxy Ace-t, de ez csak kártyás csomagban lehetséges, vagy vehetem akár előfizetéssel is részletre?

2. Nincs megadva a kezdő befizetés, csak annyi hogy 12 hónap, fixen, kamatmentesen. Ha nem tudok közüzemi számlát bemutatni akkor 25% kezdővel hozhatom csak ki. De én meg úgy szeretném hogy 50 % kezdővel hozzam ki és igy havi szinten nem lenne olyan megterhelő. Kp-re jelenleg nem tudom megvenni, és igy részletre kevésbé fájna.

Tudom hogy a legokosabb az lenne ha bemennék egy üzletbe és megkérdezném, de jelenleg zárva vannak. Tudja esetleg valaki hogy működik ez?


2011. márc. 19. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
A részletfizetést meglévő vagy új számlás előfizetés mellé lehet kérni. Tehát csak úgy vehetsz részletre ha előfizuval veszed, ott meg van hűségidő, illetve ha hűségidő nélkül hozod ki akkor meg majdnem annyiba kerül mint kártyásan.
2011. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igen mindenképp előfizetéssel venném, 2 év, tarifamegtartással. Már csak azt lenne jó tudni hogy befizethetem-e a felét, és a maradék összeg oszlana szét 12 hónapra, a könnyebb havi törlesztés érdekében.
2011. márc. 19. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!