Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom hogy ingyen...

Hogyan tudom hogy ingyen facebookozok a mobilomon? 17/L

Figyelt kérdés

Mert facebookon küldettem magamnak egy üzenetet és ez volt az üzenetbe : Browse Facebook without data charges at http:/ / 0.facebook.com/ .. és ráléptem az opciókra és URL használata bejött hogy 0.facebook.com megnyomtam az OK-ot és utána bejött hogy Kapcsolt

Felvétel a Könyvjelzők közé

Hozzáadás a Hírekhez

és én megnyomtam a kapcsoltatot és felment a facebookra ... onnantól ingyen netezek .. ?? jahh és 30-as a teló és van rajta pénz is .. SEGÍTSETEK !!!


2011. márc. 14. 06:51
 1/10 anonim válasza:

pontosan úgy tudsz ingyen facebookozni, 0.facebook.com.

Felmész és ingyen facebookozol. Csak 30asoknál megy, de látom neked pont 30as, szóval nem lesz gond ;)

2011. márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ha nem vagy benne biztos, kérd le az egyenleged, (*102#) menj fel a facebookra, nyiss meg pár oldalt, majd lépj ki és kérd le az egyenleged ismét. Ha nem ingyenesen használod kevesebb pénz lesz rajta.


Igen, ezzel a linkkel elvileg ingyenes, bár nekem volt már hogy még így is vett le pénzt.

2011. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de .. előfizetős a telcsim ..
2011. márc. 14. 09:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor különösen vigyázz, hova kattintasz, mert csak úgy szaladnak szét az ezresek...
2011. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én is 30-as vagyok, és ha felmegyek 0.facebok.com-ra, akkor a bal felső sarokba ki van írva,angolul hogy a t-mobilosoknak ingyenes.
2011. márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Akkor bocsi, csak azt írtad hogy van rajta pénz, azt gondoltam feltöltőkártyás.
2011. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

amikor belépek a telón facebookra ez van fent kiírva :

free access on T-Mobile Hungary network .. ez azt jelenti ingyen facebookozom ??

2011. márc. 14. 11:25
 8/10 anonim válasza:
Igen!
2011. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez annyit jelent, hogy "szabad hozzáférés a magyar T-Mobil csatornán" - szóval igen, ingyenes :)
2011. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kösziiiiiii
2011. márc. 24. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!