Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy memóriakárt...

Mennyibe kerül egy memóriakártya a telefonomba: Sony Ericsson W200I?

Figyelt kérdés
a tárhelyet nem tudom (kb. 1 GB-ra gondoltam) mi éri meg jobban?, hosszabb távra szeretném majd,az új telefonomba is belerakni!
2011. márc. 12. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

2-3ezer körül már 2GB-os kártyát is lehet venni, 1GB-s meg szerintem már nem sok helyen van.

Ha hosszabb távon szeretnéd használni akkor érdemesebb nagyobb kapacitású kártyát venni viszont van egy rossz hírem. Már a Sony Ericsson is kezd átállni a MicroSD-re, a tiedbe meg M2-kell. Szóval az egy dolog, hogy te most veszel bele egyet de a következő telefonodba (hacsak nem egy régebbi SE-t veszel amibe pont ez kell) nem fogod tudni beletenni.

2011. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na az nem lesz nagy probléma, mert ez a telefonom még meg lesz 1 évig és muszáj az új kártya mert sok zenét akarok rá

azt meg nem tudom hogy új vagy régebbi típusú lesz-e a telefonom.köszönöm a részletes választ!

2011. márc. 12. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!