Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS egyre újabb, egyre lassabb...

IOS egyre újabb, egyre lassabb? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Nagyln megvagyok elégedve az Apple iphone iprendszerével, de összehasonlítottam egy iPhone 2G amin 3.1.3 szoftver vanés egy iPod Touch 3G (64Gb ami olyan gyors mint az iphone 3GS) amin meg 4.0 szoftver van, és az iphone 2G gyorsabb volt!!!! Komolyan! Ennyire el**ták az újabb szoftvert??? Hogy lehetne visszatenni a 3.1.3-t?
2011. márc. 12. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Régebbi verziót visszatenni nem lehet, csak újabbra frissíteni. Visszafelé nem működik a frissítés.
2011. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, de hogy lehet hogy így elbasszák a megvett gyors itouchot, egy lassúság lett belőle, mintha az 1. generációsat vettem volna meg pedig az akkkor legújabb 3G 64Gb és szoftveresen lelassítják, röhej
2011. márc. 15. 13:33
 3/8 Furjadék* ***** válasza:

Azért lassul, mert a 3G-s nembírja az iOS4-et.

A 3GS iPohneban asszem 600Mhz proci van, a 4ben 1Ghz-es.

namost iPodban is ugyanezek csücsülnek, csak le vannak szabályozva(4.gennél leglaábbis).

Tehát nem a Softwer "butul" hanem a hardwer gyenge a futtatásához.

2011. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ebben a 3G 64Gb (és a 32Gb-sokban) ua. a proci van mint az iPhone 3GS-ben, és mondom hogy egy sokkal de sokkal lasabb iphone 2G mégis gyorsabb mint a gs-es processzor, ennyivel gyorsabb a 3.1.3 szoftver
2011. márc. 15. 18:48
 5/8 A kérdező kommentje:

kicsit érthetetlen lett tehát:


Egy iPhone 2G 3.1.3 telót hasonlítottam össze

Egy iPod Touch 3G 4.0 ( = Iphone 3GS teljesítményével)


Elvileg az utóbbinak sokkla gyorsabbnak kéne lenni az újabb proci stb. miatt, de nagy meglepetésre a 4.0 szoftver annyival lassabb, hogy hiába van a sokkal erősebb hardver, mégis lassabb lesz mint a hardverileg sokkal gyengébb iPhone 2G a szupergyors 3.1.3 szoftverrel.


Tehát:


Az apple kifizettetett velem egy drágább harvert hogy az gyorsabb, ez így is volt, de kiadott egy szar szoftvert ami lelassítja, és ráadásul a régit nem engedi visszatenni -> sebességben olyan mint egy régebbi, olcsóbb készülék?


na, akkor ezt hogy az apjuk *****ba gondolták??? Eddig hatalmas apple rajongó voltam, itt az oldalon is, de ez most nagyon elgondolkodtató, szoftveres lassítás... Szívesen megkérdezném erről Steve Jobs-ot hogy hogy is gondolta.

2011. márc. 15. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Több program, szolgáltatás fut a háttérben, mindez a jobb featureért, a designosabb megjelenésért, a több szolgáltatásért, ennek a fentiek mellett lassulás az ára.

Amelyik gépen szépen fut az XP, az kevés a WIN7-nek hogy érzékeltessek hasonlattal...

2011. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok, értem ezt, de ez akkor is egy 3gs ami 2 generációval van előrébb mint a 2g... Ja és semmi nélkülözhetetlen nincs ebben a szofiban. A 4.3 gyorsabb vagy lassabb lehet? Mert a 4.1től állítólag javitottak a sebességen
2011. márc. 16. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt én nem mondtam, hogy van benne nélkülözhető (ez azért már egyéni), de rengeteg plugin van, ami a pl. Youtubhoz kapcsolódik, spec. lejátszó, megjelenítő, (nélkülözhető? szerintem igen, de hangsúlyozom, ez egyéni)ezekhez tömörítő, hogy elfogadható adatforgalom (ez azért nem annyira izgatja őket) mellett, elfogadható sebességgel menjen (ez ugye már fontos Neked) és ez sok-sok erőforrást igényel, de van még számos, ma már természetes..
2011. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!