Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phonra tudtok olyan...

Windows phonra tudtok olyan applikaciot amivel meg tobb szint lehet "letolteni" a menuben levo "csempekhez"?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de milyen WP7-es telefonod van? Én most akarok venni egyet, az OMNIA7 és a Galaxy S között vacilálok, habár az Android szemrekapobb én a WP7-el ellenék. Nem irnál kicsit róla, hogy milyen a mindennapi használatban??
2011. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Ma vettem a HTC HD7esemet es nagyon nagyon jo ocsemnek Galaxy Se van de szerintem az enyem jobb a HD7 elegge tepsi de az omnia szerintem tuti ott marad a kezedben...elejen unalmas rendezzni a mobilt de utanna kesz elmeny lesz vele "lenni" :) bar az is fontos hogy mien celra szeretned hasznani,en zene hallgatasra film nezesre (sokat utazgatok,modell vagyok :P) es facebookra hasznalom
2011. márc. 11. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Én az a tipus vagyok, aki nem nagyon szeret bajlodni, hogy ilyen hátteret állitson be, olyan ikonokat hozzon létra, csak egy letisztult, egyszerű, gyors és kezelhető oprendszer kell. Nekem is főleg multimédiára kellene, melyre tökéletesen megfelelne, nem kell nekem 100 ezer alkalmazás, csak egy jó internet. :D Majd még meggondolom. Persze az is sokat nyom nálam a latba, hogy az OMNIA fém, mig a Galaxy .... :D Naaah, érted. De mégegyszer köszi. Még mitakartam?!, nem unalmas egyfolytában fekete vagy fehér háttérrel dolgozni?
2011. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem,es egyaltalan nem unalmas :)
2011. márc. 11. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy lenne, míg a Nokia WP7-esek meg nem jelennek, addig nagyon korlátozott a szerkeszthetősége, szerintem csak az van amik a telóban...

de nem biztos:)

2011. márc. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!