Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson x10 mini pro...

Sony ericsson x10 mini pro telóm van mi lehet a baja ha nem birom használni a market alkalmazást?

Figyelt kérdés
nem enged belépni a gmailba sem. Már mindent próbáltam de nem sikerül. azt írja ki mindig h nem sikerül kapcsolatot teremteni a szerverrel(ezt angolul írja nem magyaul) ha valaki tudna segíteni az nagyon jó lenne. Előre is kösz!
2011. márc. 11. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
падение на службе ведро или падение.
2011. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van net? Wifi, mobilnet?
2011. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van rajta wifi és a net is tökéletesen megy rajta csak a gmail nem(ezzel együtt a market se megy )
2011. márc. 11. 11:35
 4/5 anonim válasza:
amikor én vettem egy xperia x8-at akkor azt mondta a tmobilos csaj hogy majd frissítsem le az operációs rendszert 2.1-re, mert az 1.6os androidban voltak bugok és nem lehetett használni egy csomó alkalmazást... én a helyedben megpróbálnám lefrissíteni. de előtte még azért kell hozzá vagy mobilnet vagy wifi :D ha az nincs akkor azt old meg h legyen. utána a frissítés, és ha az sem jó akkor vidd vissza és mond el h mi a problémád...
2011. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem 2.1 van rajta........ és úgy se jó de majd szerintem is vissza kéne vinni. Azért köszi.
2011. márc. 16. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!