Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha facebook-o írtam az egyik...

Luther Buffols kérdése:

Ha facebook-o írtam az egyik tanárról valamit akkor azért kaphatok igazgatóit?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 19:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
ha meglátják igen, de ez függ az iskolától
2011. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

kaphatsz ki is csaphatnak meg fel is jelentenek( főleg ha névvel írod plána ha a tanár még ismerősöd isÖ

múltkor nálunk ebből volt balhé és minimum egy igazgatóival úszta meg a gyerek mert kedves volt a tanár és nem jelentette fel


am nem értem minek kell kiírogatni tanárról meg egyáltalán másokról h ez ilyen meg olyan miért nem mondod a szemébe? azt már nem meritek...ű


am meg ha ilyen okos vagy h irogatsz hülyeséget lenne annyni eszed h kitörlöd a bejegyzést

2011. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

akkora, de akkora hülyék, és buták vagytok, hogy egy olyan oldalon írogattok baromságokat, ahol bárki láthatja, és tudomást szerezhet róla.

Istenem, a tudatlanság.... meg is érdemlitek komolyan

2011. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok

és a poén az, hogy a sok bolond keménykedni tud, de azt már nem tudják, hogy a mai modern technika mellett hiába törlöd ki a bejegyzést, ha már lementette valaki b@szhatod. De ha nem is mentette le senki, és te letörlöd, még úgy is feltudják kutatni. Majd rá jöttök, ha ezek a vagánykodások miatt, (na meg a képekről ne is beszéljünk) nem lesz majd munkátok:D

2011. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy hasonló eset. Az öcsém osztálytársa szidta a tanárokat facebook-on, majd feljelentették őt. Hiába törölte később ki az üzeneteket, mert addigra a tanároknak ki volt nyomtatva, több példányban az összes írása.

Nem érdemes ilyesmivel szórakozgatni...

2011. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

2. vok teljesen igazad van (a harmadiknak...)

én azon vok h majd töröljem magam facebookról mert egy rakás ... se ér bár csak hibernál szal majd most ovlasgattam h töröl de csak 2 hét múlva szal ha belépek akk újra aktivál a .... miért nem lehet olyan mitn a vip h törlöd magad és kész... am nyugi majd ezért lepontoznak a facebook lakók

nekem hiányzik az h régebben voltak igaz barátok nem netesek, régen az volt h menjünk ki játszani nem gyere fel msn-re... szal ezen is elkéne gondolkodni és pedig 18 éves vok.. ha azt nézed én is lóghatnék egész nap rajta de jobban szeretem ha látom h vki örül annak amit mondok nem csak oda biggyeszt egy xD-t vagy egy :) fejet...

2011. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
12:29-es, nagyon szép gondolatok, csupán annyi a probléma,h amiket elmondtál, azok a facebookon terjednek ilyen 'lájk oldalakon' (pölö nem játsszunk, hanem msnezünk). De mondom, szép gondolatok, csak olyan álszent vagy, mint annak a rendje.
2011. márc. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nálunk az egész tanári karról küldött körbe egy levelet egy gyerek a Myvipen, csak elfelejtette, hogy néhány tanár is az ismerősei között van. Kirúgták.
2011. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tom Benko ***** válasza:
Igen, és meg is érdemled.
2011. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Darabonként le lehet tiltani hogy ki láthatja... Tehát se törölni nem kell, se visszafogni magad, csak megtanulni használni!
2011. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!