Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell beállítani az új...

Hogy kell beállítani az új billentyűzetet? (se x8)

Figyelt kérdés
Se x8-am van és marketről töltöttem le egy teljes magyar billt. És nemtom hogy kell beálítani.
2011. márc. 8. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Settings->Language&keyboard és itt válaszd ki azt billentyűzetet amit feltelepítettél azután keress egy helyet ahova írhatsz (pl. böngésző keresője) itt hosszan nyomd a képernyőt és válaszd ki az input methodot. Itt megint kiválasztod a telepített billentyűzetet és már használhatod is.
2011. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem a nyelv és bill. részbe a beállításoknál csak ez van: területi beáll., alapértelmezett bevitel, felhasználói szótár. Ha meg a képernyőt hosszan nyomom csak ez van: beviteli módszer- alapértelmezett bevitel.
2011. márc. 9. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem az any soft keyboard magyar kiegészítőt töltötted le? Mert ahhoz először le kell töltened az alap programot. Utána már azt már be tudod tenni alapértelmezettnek és beállíthatod rajta, hogy a magyar billentyűzetet mutassa.
2011. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah de thy :-)
2011. márc. 10. 22:21
 5/8 anonim válasza:
És mi az alapprogram neve? Csak mert én is le akarok egy ilyet tölteni.
2011. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az alapprogram az any soft keyboard és ehhez van a hungarian any soft keyborad nevű magyar kiegészítés.
2011. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem...de néha nekem a ty9 bejőn ezen....nem értem miért, de oda se mézek és olyan hűlyeségeket örök....ilyen nektek nincs?? Meg lehet megszokás kérdéses, de nekem alig áll kézenfekvő...h ott oldal van...öl ü vagy ó-rá megyek,mindig m helyett...
2011. máj. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na most is....kB arra az ABC feliratra rákell mennem vagy 4x, hogy optimális legyen......
2011. máj. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!