Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG milyen minőségű telefono...

Az LG milyen minőségű telefonokat gyárt? (lent)

Figyelt kérdés

Konkrétabban az LG optimus gt540-es típusra gondoltam.

Azért írok ide, mert már végigolvastam a neten mindent sokan dícsérik de vannak akik szidják a márkát.

Nem jutok döntésre, mert nagyon tetszik ez a készülék és tényleg mindent tud. Szoftverileg is jó lehet mert az android az android bármilyen drága is egy telefon.

Ismerős személyes tapasztalatai szerint 2-3 éve egy kalap f*s volt az lg de mostmár jó lett, rendes telókat gyártanak, és igyekszenek megfizethetővé tenni azokat (sikerrel ezt lássuk be).

Na szóval azok írjanak akiknek van/volt lg telefonjuk, akik meg azt se tudják milyen csak irják h sz*a mert lg és soha nem is próbálták azok kíméljenek.

Köszi előre is. :)


2011. márc. 5. 17:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Összességében igazad van.


"Az átlag által elérhető készülékek (pl, s5230, corby stb) kritikán aluli, és szégyen a Samsungtól. "


De ez megütötte a szememet. Még egyetlen szerencse, hogy az LG nem gyártott Cookiet, KP500-ast és egyéb röhej telefonokat.

2011. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

na tessék

azért kérdeztem külön mert az összes többi témában az megy hogy sz*r meg hogy jó. Azt hittem itt mostmár elolvasom a válaszokat és tudok majd dönteni, de nem :S

2011. márc. 5. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!