Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El hagytam a telefonom,...

El hagytam a telefonom, kártyát letiltattam . Bővebben lent?

Figyelt kérdés

2 év hűség nyilatkozat volt , 1 év telt el kb .

Tudnék új telefont felvenni ? Illetve az is érdekelne ilyenkor ha már egy év el megy , akkor jár e valami kedvezmény olcsóbban fel lehet venni ?


2011. márc. 2. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A kártyát hülyeség volt letiltani.

Telefont vehetsz készülékváltással.

Kedvezmény nincs.

2011. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Kártyát kérsz másikat, és megy tovább a maradék hűség. Olcsóbban nem kapsz, mert van hűséged. Telefont letiltattad? Nem elég a kártyát, mert attól a telefont tudják használni.
2011. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . telefont nem tiltattam.
2011. márc. 2. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont az a lényeg hogy nem érdelemes letiltani sem a telefont, sem a simet.


A telefont azért, mert ha letiltod, akkor már nem lehet újra üzembe helyezni legálisan. Viszont ha működik, akkor legalább esélyed van a megtalálásra ha jelentetted.


A simet szintén hasonló okokból nem érdemes letiltani. Elég egy hívás az ügyfélszolgálatra, kikapcsolják azokat a funkciókat ami neked költséget generál. Viszont akár fel is lehet hívni. Ha letiltatod, ez a lehetőség is elveszlik.


Nekem volt már így, egy hét múlva lett meg. Egy bácsi találta meg aki nem ért a mobilokhoz. Hazavitte de lemerült. Egy hét múlva jött az unokája, megmutatta neki.

Feltöltötte, elolvasta az üzenetet amit küldtem rá és minden megoldódott.

2011. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!