Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért veszi le a telóm a...

Miért veszi le a telóm a pénzt felmentem marketra kb 2 perce és azt mondták hogy 13ft percenként?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 18:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
és hogyan kell arra a marketre felmenin? pl egy x10 miniről?
2011. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: Nem percenként hanem kilobájtonként 13ft

Előző válaszoló: Ha esetleg megnéznéd a menüt akkor már rég rátaláltál volna erre a lehetőségre.

2011. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

inkább valószínű az, hogy 13Ft/10kb

nem időalapú, hanem adatalapú, szóval vigyázz, és rendes netelőfizetés nélkül nem ajánlatos felmenni

2011. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is megszenvedtem vele. Ha nincs adat alapú, netes előfizetésed, és nem akarsz rengeteg pénzt kivágni az ablakon, akkor keress egy normális jelerősségű wifit. (Nekem itthon csak úgy jó, ha leülök a router mellé...) Menny rá az ikonjára, keress valamit, és rámész hogy letöltés, vagy amit felkínál. Vigyázz rá, hogy ne legyen letiltva az adatforgalom.
2011. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha le van tiltva az adatforgalmad fel se enged de hát pl elküldöm sms-be hogy napi net talán a 1777-re akkor 450 ft és egész nap ingyen van a net??
2011. febr. 24. 16:02
 6/12 A kérdező kommentje:
Valahogy másképp nem tudom letölteni egy fáj kezelőt és rá rakni telóra mert ez így nagyon drága
2011. febr. 24. 16:03
 7/12 anonim ***** válasza:

A Vodánál van ilyen napi mobilewebjegy 150forintért 10MB (ezt tuti nem lehet túllépni, mert a következő 10 megáért újra el kell küldeni az sms-t) de ha nem vagy vodás akkor értelem szerűen nem tudod használni.

Esetleg megpróbálhatod ezt: [link]

így tudsz rá telepíteni net nélkül.

2011. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ezek közül választhatsz:

[link]


(bár nem írtad, de felteszem T-mobileos vagy)


szerintem a Net 40 jó lesz neked

2011. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát inkább bemegy az auchanba ott úgyis ingyenes a wifi és megcsinálom csak azt nem tudom hogy ha találok egy megfelelő erőségi wifi jelet akkor csak kétszer rá kopintok és már írhatom is be hogy mit szeretnék ?????
2011. febr. 24. 17:29
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nem sikerül elakadtam a fáj kezelő felrakásában :S :(
2011. febr. 24. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!