Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kártyafüggetlen telefon...

Kártyafüggetlen telefon előfizetésesnek?

Figyelt kérdés
venni akarok egy kártyafüggetlen mobilt,de Vodafonos-előfizetésem van.ez így lehetséges?...az előző telóm már nagyon tropa.a mostani telefont még az előfizetéssel együtt vettem.2 éves hűségnyilatkozatra.ha veszek egy új telefont akárhol,a meglevő előfizetésemet az nem zavarja ugye-attól az ugyanúgy érvényes,meg a hűségnyilatkozatot se befolyásolja..bocsi ha hülye a kérdés de nem nagyon vagyok jártas a témában..
2009. febr. 14. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Ha kártyafüggetlen telefont veszel és abba teszed az előfizetéses simkártyát semmi baj nem lesz, a szerződésed ugyanúgy él, én b évente elkoptatok egy telefont, de csak 2 évente tudok szerződés mellé olcsóbban telefont venni, közte nekem is független telóm van. Semmi baj nem lesz, vedd meg bátran.
2009. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oksi értem köszönöm..:-)
2009. febr. 14. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!