Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiknek lehet baja a sim-nek...

Melyiknek lehet baja a sim-nek vagy a telefonnak?

Figyelt kérdés
Vettem egy új telefont, amibe betettem a régiből a simet. Nem ismerte fel, igazgattam, ki-be kapcsolagattam. Ezután visszaraktam a régi telefonba a simet, és minden további nélkül működött. Az új telefonba raktam egy másik sim-et, s azt meg rögtön felismerte. Mi lehet az oka, és mit lehet tenni?
2009. febr. 14. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
????talán az uj telcs pl.vodafonos volt,te meg tmobilosat akartál belerakni?ez lehetett,más nem.
2009. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha másik hálózathoz tartozó sim kártyát raksz a telóba , mint amit a teló támogat, akkor nemfogja felismerni. Győzödj meg arról, hogy a teló kártyafüggetlen, vagy ha nem az, akkor arról, hogy ugyan olyan hálózatú sim-et raksz bele, mint ami a telefon ( Vodafone, Pannon, T-mobil).

Ha a teló kártyafüggetlen, és úgy nem ismeri fel a kártyádat, de másikat meg felismer, akkor érdemes az üzletben erre rákérdezni, hogy a régebbi simeket támogatja-e.

2009. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A sim támogatása erősen készülékfüggő! Ha régebbi a kártyád (pl 16- vagy 32K-s), és a készülék újabb, be kell menni a szolgáltatóhoz, és díjmentesen kicseréli azt egy 64K-s kártyára. Ha a készülék egy régebbi típus, akkor viszont elvileg nem lehetne gond, támogatná azt. Lehet egyébként, hogy döglött maga a kártya, sajnos előfordul.
2009. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
furcsa, nekem 2003as pannonos sim kártyám van, és lazán működik a legújabb telókban.
2009. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sony Ericsson W300i-s a régi készülék, az új pedig Nokia 6650-es. Mindkettő - mint a kártyám is - t-mobilos. A kártyámat mintegy 5 éve lecserélte a t-mobile, küldtek kérés nélkül. Szóval nincs senkinek ötlete... :-(
2009. febr. 14. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen egyetértek:

"A sim támogatása erősen készülékfüggő! Ha régebbi a kártyád (pl 16- vagy 32K-s), és a készülék újabb, be kell menni a szolgáltatóhoz, és díjmentesen kicseréli azt egy 64K-s kártyára. Ha a készülék egy régebbi típus, akkor viszont elvileg nem lehetne gond, támogatná azt. Lehet egyébként, hogy döglött maga a kártya, sajnos előfordul.

"

2009. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!