Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel a gép az...

Miért nem ismeri fel a gép az Iphone-t?

Figyelt kérdés
Amikor először használtam, felismerte. Többször nem. Kipróbáltam másik gépbe, ott is csak elsőre ismerte fel. Itunes-ból tudok zenét rakni rá, csak a Sajátgépben nem ismeri fel.
2011. febr. 20. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

mert az nem egy usb eszköz!

az csak itunesből írható.

vannak gagyi kínai appok, amivel usb drájvvá teheted, de az iphone saját maga nem éri el ezeket a mappákat, csak annyit, hogy valami program lefoglalt egy nagy fájlban 2-3 gigát, (amit te pendrájvnak használsz).

2011. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
teljesen normális ha csak az itunes ismeri fel! csak onnan lehet rá tenni dolgokat !
2011. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És a kamera képeket hogy lehet az Itunessal a gépre tenni?
2011. febr. 20. 16:59
 4/4 Bettiangyalka válasza:
Egyáltalán nem normális, ha csak az itunes ismeri fel, mivel ott nem lehet feltenni a képeket.. nem is értem, hogy miért írkálnak ilyen hülyeségeket. A kérdés azonban az, hogy a két családunkban lévő iphone közül miért csak az egyik jelenik meg a sajátgépnél?! Olyan válaszoljon legyen olyan kedves, aki ért is hozzá!
2012. dec. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!