Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem adnak az "újabb"...

Miért nem adnak az "újabb" mobiltelefonokhoz USB csatlakozót?

Figyelt kérdés
Mert most akarok venni Sony Ericsson Xperia x10 minit, és ahoz sem adnak. Vagy erre az újabb telefonokra h kell tenni zenét? Külön venni kell USB csatlakozót?
2011. febr. 20. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy microUSB kábelért akár kemény 300ft-ot is elkérnek néhol. Valahol érthető is, én minden sz*rhoz kapok (szerencsére szabvánnyá növi ki magát úgy néz ki) van vagy 10 itthon minden színben és hosszban
2011. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Töltő se fog járni hozzá.

Akinek kell az vesz.

2011. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én az x8hoz úgy kaptam h usb zsínor és mellé egy átalakítót amit ha rárakok az usb végére betudom dugni az áramba is tölteni. Szerintem már minden telefon mellé ilyen lesz lassan. Még az LG GS 290 mellé is ilyen jár már.
2011. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendes X10-hez adnak. X8-hoz adnak. Motorola Defyhez adnak. De tényleg <1000Ft hozzá.
2011. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
T-mobile nál és kártyafüggetlen vásárláskor is adnak hozzá usb kábelt-töltőt-stereó fülest és micro sd kártyát, nem tudom te hol nézted!Vagy esetleg át akarnak cseszni???
2011. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát nekem van egy ilyen papírom,ahol az X10 minihez az van írva hogy: Alapcsomag:HÁlózati töltö,sztereo mikrofon fülhalgató,2GB microSD kártya, két hátlap(fekete,pink)



de USB nincs írva:(

2011. febr. 20. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Műszaki eladó vagyok hihetsz válaszomban, de itt van példának a T-linkje, láthatod alapcsomag része az usb kábel.

DE! Előfordulhat hogy Telenor-Vodafon-Djuice kispórolja az alapcsomagból, ha ilyen céges szórólapon olvastad tényleg hiányozhat belőle.Szomorkodni ekkor sem kell 600 Ft-tól kapható hozzá kábel.

[link]

2011. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a hálózati töltő az egyben usb kábel is. szétválasztható
2011. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!