Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes netről (Ebay) mobilt...

Érdemes netről (Ebay) mobilt vásárolni? Tapasztalatok? !

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

szerintem nem éri meg a kockázatot

inkább vegyél kicsivel alacsonyabb kategóriásat, de üzletből, garanciával

2009. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Mi nem mobilt, hanem autoalkatreszt vasaroltunk ott , raadasul nem egy embertol, hanem ket kulonbozotol. Az egyik nagyon korrekt volt, a dobozban koszonolevelet es egy kis "ajandekot" (csokit) is kaptunk, pontos es jo minosegu arut kaptunk. A masik viszont tobb mint egy hetet csuszott az alkatresszel, a parom mar telefonalt neki es igy jott meg a vegen. Tehat elegge valtozo milyen embert fogsz ki.Raadasul mi helyben vagyunk .Meg nem rendeltunk mast, de mobilt mar en is neztem.Ha megprobalod, irj vissza te , milyen tapasztalatod volt ! :)

Amugy otthon en a teszveszrol rendeltem dolgokat , azzal semmi bajom nem volt.De soha sem a sajat kontoszamomrol utaltam, hanem befizettem az aktualis bankba a penzt.

Azert legy ovatos! Sok sikert!

Kulonben itt mar joghurtot is rendelhetsz a netrol kulonbozo osszeallitasban es hazhozszallitjak a kivant idoponra! Azert ez sem semmi ! :S

Tehat eleg

2009. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az a probléma, hogy ami nekem kéne van nálunk csak nincsen olyan színben :'(! Vagy próbáljak több helyen érdeklődni vagy mi legyen????
2009. febr. 14. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:
én most vettem kinai mobítl MEGÉRI!!!
2009. dec. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én rendeltem egyet még 7 hónapja ÉS ELTÜNT A POSTÁN!!!!!! cry 17e ft -ba volt ez nekem ...:
2010. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!