Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van, aki már rendelkezik...

Van, aki már rendelkezik Samsung Galaxy Ace készülékkel?

Figyelt kérdés

Telenornál már lehet kapni pár napja, esetleg van, aki már vett ilyen készüléket? Egy pár sort írhatna róla....


Vajon mennyiért lehet kihozni a telenortól bónusz programban... Kb 60K örül árulják, akik kihozták.


2011. febr. 19. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Az összes választható tarifánál válaszd ki a neked legmegfelelőbbet és nézd meg az árát! Nekem nincs ilyen, de kiprobáltam már az első napokban! Szeliden, de kikell jelentenem, hogy megvan az új, jelenleg legjobb középkategóriás Androidos telefon! A képernyőjének csak papiron rossza felbontása, élőben nagyon is szép és a képélménnyel sincs baj. Ilyenekbe csak a nagy ZTE tulajok kötnek bele, akiknek nem futja ilyenre, hát akkor szóljuk le, aztán 3 hónap múlva vándorolnak a szervizbe, mert a képernyő pixelhibás vagy optikai törés áldozata lett! Tehát a képernyője nagyon is rendben van, a kapacitiv technológia miatt meg az érzékenység is teljesen rendben van, sőt, ebben az árkategóriában az átlagnál jobb! A 800 Mhz-es processzor kitesz magáért, semmi akadozás vagy laggolás, a kiváló oprendszer teljesen gördülékenyen fut a gépen, játékra is próbáltam, kifogástalan. Továbbá az összeszerelési minősége is rendben van, tehát kijelenthetem, hogy a telefon ajánlott! Az oprendszerre rossz szavunk nem lehet, a futtatására még annyira sem, mert a telefon minden szegletében hozta a Samsung a tőle elvárt szintet!

2011. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz a beszámolót, azóta már megjelent a mobilarenas teszt is, azt is érdemes elolvasni!


Várom, hogy lemenjen az ára kb. 35-40 re és akkor emberi áron meg lehet venni.


Két apróbb hibája van a telefonnak, persze tökéletes telefon nincs.... 1. Az akku lehetne 1500mah-s. 2. 320x240-es videó viccesnek számít. Még jó, hogy a kamera 5MP-es és Led vaku is van a készülékben. Talán az xda-sok megoldják a videó kérdését ;)

2011. márc. 1. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerinted mikor várható, hogy lemegy az ára 35-40 ezerre? Körülbelül?
2011. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!