Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03 vagy Nokia 5800?...

Nokia C5-03 vagy Nokia 5800? A 2 telefon közül szeretném az egyiket megvenni, de melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Mindkettő 55.000-ért van, ahogy elnéztem, olvastam a teszteket is és mindkettőnek van előnye/hátránya a másikkal szemben. Ezért is kérném az ilyen telefon Tulajdonosok segítségét. Pro? Kontra?
2011. febr. 19. 08:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor 5800 elfeljtve. Köszönöm a HASZNOS választ!
2011. febr. 28. 18:07
 12/16 anonim ***** válasza:

az 5800 az a szar, amelyik folyamatosan tetűzik, lefagy, csúnya, és még az árát sem éri meg?


inkább nézelődj a samsung és a se(x8) háza táján.


nekem két volt 5800as mondta, hogy egy szar, egyiknek most x8a van. szereti.


de te tudod, nem én használom, nem az én pénzem, de azért remélem elgondolkozol rajta:D

2011. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Fuuton ***** válasza:

Bocsi de 55-ért Androidosat is tudsz venni, és azért nem egy kategória a két telefon.

A Nokia gombos telefonban a legjobb, de érintősbe a helyedben nem vennék.

És ha jót akarsz magadnak, akkor hallgatsz rám.

2011. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

tudom, hogy írtad. de:

ne vegyél nokiát.

eléggé megvan halva az most.

az 5800 jó telefon volt a maga idejében. de az nem tegnap volt.

én is valami androidost ajánlanék. főként samsungot.

2011. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
maga idejében is egy szar volt. ahogy ment le az ára, úgy jelentek meg új telók. de tényleg nem értem miért akarsz ilyet venni. olcsóbb kategóriában ottvan az se x8. kicsit feljebb a samsung galaxy 3, bár nekem a kinézete nem tetszik. ha neked igen, akkor azt vedd. ha esetleg rászánnál még egy kicsit (15-17ezer, ami szerintem 55 ezernél nem egy lehetetlen mutatvány), akkor megvehetnéd a Galaxy Acet, ami FÉNYÉVEKKEL az 5800 előtt van. tényleg nem értelek, csak neked akarunk jót. de ha ilyen makacs vagy, akkor vedd csak meg azt a szart:)
2011. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én egy nokia c5 03 tulajdonosa vagyok apámnak pedig nokia 5800 van.Egyértelmű hogy a nokia c503 mert kmera jobb érintőképernyő érzékelése jobb gps jobb wifi jobb a hangrögzítő is a nokia 5800 egy csomó alkalmazást nem bír el túl vastag csúnyán néz ki apám is utálja a nokia c503 sokkal jobb.és még valamia nokia 5800 sokkal gyorsabb és a nokia 5800 egy csomószor lefagy.
2013. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!