Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Történt már veletek? Reális ez?

Történt már veletek? Reális ez?

Figyelt kérdés
Kb 2 percig voltam fennt a neten és letöltöttem egy játékot erre kiszámláztak 38.000 ft-ot hozzáteszem nem fizetős játék volt.
2011. febr. 18. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne fizesd ki, mentsd el a lapot mielőtt megváltoztatják ezzel bizonyíthatod, hogy ingyenes volt. Aztán vedd fel a kapcsolatot velük, és tégy panaszt náluk vagy a Fogyasztóvédelmiseknél. Egyébként nem árt vigyázni mert sok olyan oldal van, ami ingyenesnek hirdeti magát és tele vannak fizetős programokkal, de ezt jól láthatóan ki kellene írniuk melyik az ingyenes. Én mindig a szoftverbázis.hu-ra megyek ha valami kell az egy korrekt oldal és tényleg ingyenesek.
2011. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Adatforgalomért fizetni kell. Sajnos ez ilyen.

10KB=13 Ft

Jogosan számláztak ki annyit bár az igaz, hogy bekaphatják a magas árakat.

Ha előfizetsz egy net csomagra akkor olcsóbb. Asszem 1000 Ft 100MB-os csomag.

2011. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
marketről töltöttem.Nem gondoltam hogy ennyibe fog kreülni:-(többet rá nem teszem a "lábam"
2011. febr. 18. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha Wifi-vel használod akkor ingyenes. Egyébként ezért nem vennék a gyereknek 18 éves kor alatt előfizetéses telót.

Feltöltőkártyás és kész. Rakok rá mondjuk havi 2 ezret és ossza be. Engem apám agyon is csapott volna, hogy ha kijön egy 40 ezres számla.

2011. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ha jól számoltam kb. 300megabájtnak felel meg ez a forgalom. De Marketen semmi nincs fenn ami ennyi lenne szóval nem hinném, hogy csak a Marketes kalandod van benne.
2011. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Na ha jól számoltam kb. 300megabájtnak felel meg ez a forgalom."


10KB=13 Ft tehát

100KB=130 Ft

1024KB=1 Megabájt=1300 Ft

Kb 30 MB-ot töltött le. Azért a marketen is vannak nagy cuccok.

2011. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Maga a játék nem került pénzbe, csak az adatforgalom amit a letöltés alatt keletkezett. Ezért nem kell hülyéknek okostelefont venni.
2011. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor mégis csak elszámoltam magam egy kicsit :D
2011. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Akkor mégis csak elszámoltam magam egy kicsit :D"


300 MB lett volna 380.000 Ft, azt hiszem abba bele is rokkantak volna. Esetleg próbálj meg kérvényt írni kérdező, hogy hátha elengedik. Valakinek már elengedték így.

Pontosabban apukád írjon egy kérvényt, hogy nem tudta, hogy ennyibe kerül ez a kis adatforgalom és a gyerek hozzáfért a telójához.

2011. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!