Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet kezdeni egy Nokia...

Mit lehet kezdeni egy Nokia 5310-es telefonnal, ha rádőlt a tea?

Figyelt kérdés
Éjszaka volt valamikor, reggel vettem észre. A padlón volt, nem állt benne fél éjszakát, csak rádőlt és utána a tea szétfolyt a padlón. Szétszedtem, kiszedtem belőle az akkut, kártyát, micro sd-t, mit tudok még tenni?
2011. febr. 18. 08:43
 1/9 anonim válasza:
hajszárító?
2011. febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, csak eléggé felmelegedett, és inkább hagytam. Valakinek valami más tipp? Tapasztalat esetleg? Mennyi az esélye, hogy működőképes lesz?
2011. febr. 18. 09:03
 3/9 anonim válasza:
A hajszárítóval nincs baj csak egy kicsit meg kell emelni az első részét, hogy a képernyőt ki lehessen szárítani , de ha az aksi még benne van akkor lehet hogy annak annyi.
2011. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ja és még annyi hogy valószínűleg működni fog ,ha csak az aksinak nincs baja.Nekem 2 hónapig volt a Nokiám kint az udvaron és semmi baja.
2011. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Titokgazda válasza:

Ha az aksit bennehagyod, lehet, hogy beindul, de később meglepő dolgokat fog művelni.


Én a helyedben 1 hétig szárítanám úgy, hogy nem akarom türelmetlenül naponta többször bekapcsolni.

Az még a belső vezetékeket is tönkreteheti.

Ne a fürdőszobai szárítón szárítsd! Inkább valami szellős, és száraz helyen!

2011. febr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos előre nem lehet tundni fog e működni. Van akinek beázik és még évekig semmi baja, van akinek egyből meghal és annyi, va akinek ideig - óráig müxik aztán elkezd érdekes dolgokat csinálni majd meghal. Pár napig semmi képp ne kapcsold be mert azzal hazavághatod teljesen, hagyd pár napid száradni a többit majd eldönti az idő.
2011. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nincs benne az aksi, még reggel kivettem.

Egyszer már beleesett egy lavór vízbe, akkor rögtön kikaptam belőle, nem lett semmi baja, csak csurgott belőle a víz..még ki se kellett kapcsolni. Hát, remélem, hogy most sem lesz nagy baja. Egy új aksit mennyiért lehet kb venni?

2011. febr. 18. 10:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem gyári nokia akksit akarsz azt sztem olyan 1500 és 3000 között már megkapod. A gyáriak jóval drágábbak tudtommal olyan 5000 és 8000 között mozognak.
2011. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A nem gyári aksival csak az a baj ,hogy nem biztos hogy helyesen működik vagy hamar lemerül ,elromlik. Ha esetleg van ismerősöd aki ezzel foglalkozik akkor beszélj vele.
2011. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!