Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem ilyen halk az LG...

Csak nekem ilyen halk az LG Shine telefonom?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam (nem volt használt) nagyon szeretem, de annyira idegesít hogy ilyen halk. Ha valaki felhív nagyon ritkán hallom meg, és akkor sem a csengőhagot, hanem a rezgés hangját. Már mindent próbáltam felerősítettem a csengőhangot de így is elég halk. Ötletek? :S
2009. febr. 12. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

nem shine de lg m van

nem tudom milyen a shine menuje, de ebben van olyan hogy hangrögzítés, és ott az albumban vannak a csengohangok, és ott is lehet hangosítani

lehet h próbáltad, vagy nincs ilyen csak egy ötlet a részemről

2009. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem is lg van de nem shine, de az egyik bnőmnek is shine van és szerinte is jó teló csak neki is a hangal van gond szerinte is nagyon halk!:(

2009. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nekem is lg shine-om van. Semmi baj a hanggal. Utcai csörgésre van beállítva, az tök hangos.
2009. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! sajnos hiába van utcaira állítva így is halk...majd megpróbálok vmit varázsolni... :)
2009. febr. 12. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd be egy szervízbe vagy a boltba, ahonnan van, és a helyszínen hasonlítsátok össze egy másik hangerejével. Vagy esetleg a srácok a boltban jobban is érthetnek hozzá, és tudják mit, hol kell állítani. Ha pedig kiderül, hogy csak a Tied ilyen, akkor lehet érvényesíteni a garanciát.
2009. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is shine-om van, és a samsung u600-hoz hasonlítva nagyon halk. Utcaira állítva is. Nem a hangszóróval van baj, vannak ismerőseim akiknek meg shine van, nekik is hanlk, ezek ilyenek. De érdekelne valami progi vagy kód ami hanogsabbá teszi:)
2009. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia!nekem shineom van és nekem nem halk...sztem vidd vissza...
2009. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Enyém is elég halk...
2009. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem sem olyan hangos a Shine-om... és különben a legtöbb LG elég halk
2011. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!