Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Samsung OMNIA7-et...

Megéri Samsung OMNIA7-et vásárolni?

Figyelt kérdés
Öszinte legyek nekem felesleges időpazarlás a menűt állitani, ..., nekem a WP7 úgy ahogy van tökéletes. És a fémház, SuperAMOLED miatt is nagyon kacsingatok e telefon felé! Nekem nem kell több millió alkalmazás, csak egy stabil, hosszú távra tervező telefon. Mit gondoltok? Az OMNIA7 jó erre a célra??
2011. febr. 12. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
a samsung nem valami megbiszhato inkább egy htc
2011. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is igy voltam vele, de a Samsung rengeteget változott pozitiv irányba az utóbbi időben! És éppen az OMNIA7, amely jobban sikerült például a htc HD7-nél is!!
2011. febr. 12. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Omniából csakis kávét szabad venni. Nem telefont.
2011. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na te is degenerált és kretén bunkó lehetsz, mint anyád! :D
2011. febr. 24. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy látom, hogy Te mint kérdező szóval Te vagy az az anyaszomorító, akit be kellene dobni meztelenül 3 éhes hímoroszlánhoz. ennyit érdemelsz kb. Vagy ennyit sem. ;-)
2011. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ink galaxy s
2011. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
19.11 Most nincs igazam?? Tudod te egyáltalán mia az a WP7 vagy legalább rémlik, hogy telefonról van szó és nem az öregek otthonában folyó kártyapartyról?? :D:D
2011. febr. 24. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!