Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Játékot tennék a telómra....

Játékot tennék a telómra. Samsung s5230. De bármit teszek rá, azt írja nem támogatott fájlformátum. Hogyan tegyek rá?

Figyelt kérdés
Utána olvastam neten, de nem világos amit írnak összevissza. Ezt irjam annak a helyére, meg ide oda ezt tegyem, de nekem nem müködik. Tudna valaki segíteni úgy, hogy én amatőr is megértsem? A wapot kihagyva, mert az nincs.
2011. febr. 10. 16:49
 1/4 bp1985 ***** válasza:
html fájl-t kell csinálni, ami belenyúl a szoftverébe. Neten fent van, meg lehet csinálni, viszont a garid ugrott, annál a telefonnál meg nem árt, ha van.
2011. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

idézet a Prohardver fórumról:

2. Valamilyen szövegszerkesztő programba (pl.: jegyzetömb) kell beírni a következő szöveget úgy hogy a Valami.jar szöveg helyére a telepíteni kívánt alkalmazás nevét írod be kiterjesztéssel együtt majd elmented a szöveget és a kiterjesztését átírod HTML-re.


<html>

<head>

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UDF-8">

</head>

<body>

<h1>

<p><a href="Valami.jar"><font size="5">Telepítés megkezdéséhez bökj ide kétszer!</a></p>

</h1>

</body>

</html>


Fel kell tenni a telefonra ugyanoda ahol a telepíteni kívánt fájl is van majd elindítani. Ilyenkor a telefon megnyitja a böngészőt de nem használ netet. Rá kell nyomni a "Telepítés megkezdéséhez bökj ide kétszer!" feliratra kétszer és már települ is.


Ez a módszer nem garanciavesztő.

A garancia akkor vész el, ha új szoftvert teszel fel, ami már kezeli a jar. fájlokat.

2011. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is próbáltam már, de nekem nem sikerül. Rányomok kétszer arra hogy bökj ide, de nem történik semmi. :( De azért köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 10. 22:06
 4/4 anonim válasza:
Amit letöltöttél jar fájlt, csinálj mellé egy jad fájlt is (Jad maker progival)és utána mindkettőt tedd fel a telóra, ezután már lehet telepíteni!
2011. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!