Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson x 10 mini...

Sony Ericsson x 10 mini valami wifi probléma? Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy x 10 minit. Minden oké működik... beállításokba belépek bekapcsolom a wifit, jelzi az elérhető hálózatokat. Csatlakoznék az itthoni routerhez (le van védve, a laptopon működik) beírom a jelszót amit szintén elfogad a laptop, és annyit ír ki, hogy nem csatlakoztatható. Na mind1. ezen nem problémáztam, mert volt még egy elérhető router, ami valószínűleg a szomszédé, és nem védte le. rácsatlakoztam. Felül az állapotsoron ki is adta, hogy csatlakozva van (jelezte a jelerősséget, mindent) rá kattintottam a böngészőre, ott nem jeleníti meg egyik oldalt sem (google, stb.) Beépített alkalmazások (facebook, youtube...) bekapcsolásakor annyit ír ki, hogy kommunikációs probléma, próbálja később. Vagy ugyanezt, esetleg ehhez hasonlót angolul. A minap bevittem egy t-pontba ahol azt mondták hívjam a 1430-at segítenek beállítani. hívtam már 3x..-.-" azt mondták 8000-ért egy ember kijön felmérni a routeremet. DE NINCS VELE BAJ (a másik tudakozós ember szerint, mert laptopról megy)és másik routerre hiába kapcsolódik... semmit nem csinál ugyan úgy. ilyenkor mit kell csinálni? azon kívül, hogy vigyem szervizbe, vagy dobjam kukába mégiscsak 50.000-es készülék, hogy lehet, hogy már az elején nem működik? Valaki tud mondani valamit, beállítási hiba vagy ehhez hasonló gondja lehet , vagy tényleg hibás a készülék?
2011. febr. 10. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Laptopon wifi ki, router újraindít és aztán telefonon próbálj meg csatlakozni hozzá.

Ha haver áthozza a laptopját és rácsatlakozik a hálózathoz telóval addig nem tudok rácsatlakozni amíg laptopon ki nem nyomom a wifit és újra nem indítom a routert.

2011. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ez még nem jutott eszembe, mindenféleképpen megpróbálom és leírom, mi történt köszi :)

Azóta már mondta egy műszakis a 1430-ról, hogy frissíteni kell a szoftvert, ezt ugye lehet itthon is, szóval elkezdtem. A legújabb szoftver van rajta szóval így most javítom. remélem jó lesz, nincs kedvem 2 hetes szervízdolgot végigvárni.

2011. febr. 10. 17:08
 3/8 A kérdező kommentje:
így sincs semmi. és még frissítettem is. :/
2011. febr. 10. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet Mac cím szűrés van beállítva ezért nem engedi a telefont csatlakozni.
2011. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ezekez nem igazán értek.. :/ ilyenkor mit kell csinálni?

mellesleg az ingyenes facebook alkalmazást se nyitja meg melyet még az őskori walkmenmobilom is engedélyezett a 0.facebook.com-ot.

2011. febr. 10. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:

MAC szűrésről: [link]

A 0.facebook.com csak egy link nem alkalmazás. Androidnál valamiért nem úgy működik a dolog mint sima telefonon. Ezt rendesen beállítani így tudod: [link]

2011. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, most beállítottuk nagyjából egy másik telefon szerint. egyenlőre semmi :/
2011. febr. 10. 21:26
 8/8 anonim ***** válasza:
[link] még ezt találtam. Lehet regisztrálni kell, hogy megnézd de megéri kipróbálni, hogy működik-e.
2011. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!