Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor családi csomag?

Telenor családi csomag?

Figyelt kérdés

Szeretnék a barátnőmmel ingyen beszélni, de ehhez nekem kéne egy Telenoros előfizetés. Ő most Telenoros kártyás, és nekem csak annyit kell tennem, hogy vennem kell egy SIM kártyát (35 perc számlás tarifacsomaggal), beletenni a kártyafüggetlen telefonomba, elküldeni neki azt az SMS-t, neki valamit visszaküldeni, és már készen is van?

Hány embernek tudok max? Csak nekem kell fizetni a 35 perces tarifám havidíját és a 930 Ft-os családi csomag havidíját a korlátozott személyszámon belül, ha a többi személy kártyás? Tehát neki nem kell fizetnie semmit és készüléket sem kell vennie, sem új SIM kártyát és új előfizetést sem?


2011. febr. 9. 21:33
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha ő már tartozik valamilyen családi csomagba (pl. a szüleivel), akkor tartozhat egyaránt oda is és az én családi csomagomhoz is?
2011. febr. 9. 21:35
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Egyszerre 2 tarifacsomagja nem lehet. Szerinted akkor 1 kártyának hogy lenne 2 száma? Te lépj be abba, ahol most van ő. Akkor anyóst is ingyen hívod :) Amúgy bemész, és kérsz hozzá egy kártyát, amit beleraknak abba a csomagba, viszont az előfizuknak családiba 1 néven kell szerepelnie. Akién van a bnődé, a tiedet is neki kell venni.
2011. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
be kell menni, meg kell kérdezni, segítenek, ez eléggé sok mindentől függ.
2011. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor inkább veszek készüléket is mellé, úgy már jó lesz?
2011. febr. 9. 22:17
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Hát ha nem tudod mibe belerakni, akkor igen.
2011. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!