Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az android market-tel van egy...

Az android market-tel van egy kis problémám. Segítenél?

Figyelt kérdés

Ma reggel gondoltam egyet ,hogy kipróbálom a marketet mert hallotam milyen jó cuccok vannak rajta.

Bekapcsoltam a wifit és rá mentem a marketre.Ott rámentem h belépek.Beírtam az email címem és a jelszavam.Ez után bejött valami service vagy valami ilyesmi és rámentem h accept.Ez után jelezte h kaptam egy emailt.Kiléptem a marketből és bementem a gmailba de nem volt ott semmi.Ez után a fejlécben (ahol van az akumlátor,idő stb...)ott megjenet egy oda-vissza nyíl kör alakban.Ezután kikapcsoltam a wifit és ez eltűnt.

Mi lehetett ez a nyíl?

A gmailból h kell kijelentekzni vagy elég ha a programból kilépek és akkor nem szívja majd a pénzem?

Hogy nem mentem vissza a marketbe az nem baj?Ugye az se fogja szívni a pézem?

Azaz összeségében az a kérdés h ezért a kis "kalandért" nem kell majd fizetni semmit?Legalábbis remélem.

Tudom h hülye kérdés de meg szeretnék nyugodni.

A hülye válaszolók h miért kellet neked androidos telefon?

Mert van benne wifi és tudok rajta netezni.Az meg h milyen rendszer van rajta az meg nagyon nem érdekel.

Előre is nagyon köszönöm!

Bocs h ilyen hosszú lett!:)


2011. febr. 5. 09:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és mostmár a menüben az android market jele be van csukva.(a szatyor)Gondolom ez azért van mert beírtam az emailom...ugye?
2011. febr. 5. 09:46
 2/4 anonim ***** válasza:
wifi...miért kéne fizetni? amúgy milyen telód van?
2011. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Amúgy SE Xperia x10 mini pro-m van.:)
2011. febr. 5. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:
az a szinkronizáció volt, pl. e-maileket tölt le, ha beállítottad, akkor a már mentett wifi jelszavakat, stb.
2011. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!