Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyne telefont vegyek?

Oroszi kérdése:

Milyne telefont vegyek?

Figyelt kérdés
ekek közül válogatok: Nokia C5, Nokia E52, Nokia 6700classic. És ha leírjátok valamelyiket hogy ne vegyek, azt is fejtsétek ki részletesen,hogy miért!
2011. febr. 3. 15:39
 1/4 anonim válasza:
79%

Nokia C5-öt ne, osztálytársam olyat vett 1x leejtette képernyő betört gombok kiestek

Nokia E52 már elég régi (09,máj.), szar az operációs rendszere, Wi-fi se a legjobb és kicsi a képernyője

Nokia 6700-nak kevés a Standby és a Talk Time ideje, kisebb a képernyője mint az előzőnek, és ez is elég régi (09, jan.)

Személyes vélemény: Soha nem vennék Nokiát, inkább egy Samsung vagy Sony Ericsson, de te kell eldöntsd.

Remélem segítettem

2011. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gombos telefonokon azért nem szar a Symbian, csak furcsa, de jó.

Érintősön fagyogat meg minden, de ezek nem érintősek.

2011. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
100%

Nokia c5. Nagyon jó telefon. Bnőmnek van fél éve, ő is dobálja, és érdekes, nem tört be a kijelzője, meg a gombjai sem estek ki. Nincs se tokba, se semmi.


e52: Teljesen más kategória. Üzleti készülék. Ha kihasználod, akkor jó telefon.


6700 classic: Jó kamera, de nincs wifi. Bár a c5-be sincs.


Én az e52-őt venném, mivel nekem kell a wifi, de ha nem kéne, akkor egy c5-öst.

2011. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választokat.

Nekem a c5 jön be a legjobban.

2011. febr. 12. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!