Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg pár hónap után tönkrem...

Tényleg pár hónap után tönkremegy a LG GS290 képernyője?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha vigyázol rá akkor nem megy tönkre. De ha leejted vagy mindig túl erősen nyomod akkor igen gond lehet.

Egyébként meg az hülyeség, hogy túl erősen kell nyomni, hogy érzékelje, mert az enyém a finom nyomást is érzékeli.

2011. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon gyakran megtörténik az LG képernyőkkel, főleg a GS290 és a GT540 esetében, hogy, amiatt, hogy rezisztiv a kijelző, belül belső feszültség alakul ki, vagyis optikai törés!!!!!
2011. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hát megesik, hogy tönkremegy az LG-k nem valami jó telefonok
2011. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már néhány hónapja GS290-t használok, nincs vele semmi baj, működik rendesen, bár én csak telefonálásra használom, ahhoz meg nem kell sok érintés. :)


N

2011. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háát vigyázni kell rá bár az LG gs290-nt nem ajánlanám bűn ronda, bár ez stilustol függ:D nekem lgkp502 m volt és semmi baja sem volt bár 1 év után eldtam ,most zte blade van:D
2011. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!