Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C7, avagy Sony Ericsson...

Nokia C7, avagy Sony Ericsson XPeria X10 Mini Pro?

Figyelt kérdés
A két telefon között kell választanom. Akinek van valamilyen tapasztalata a készülékekkel kapcsolatban (jó,rossz egyaránt) kérem ossza meg velem, nagyon megköszönném! (Légyszi, normális kommenteket... ;-))
2011. jan. 31. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A Nokiát az oprendszer miatt el is felejtetted. Ugye? Hanem feljetsd el. Viszont az X10 mini sem tökéletes, mert azon a kicsi képernyőn nem lehet normálisan kihasználni az Android lehetőség tárát. Amúgy a Sony is rendben van, mind specifikációkban, mint alkatrészekben, mint minőségben. De a képernyő mérete miatt inkább néznék valami nagyobb képernyős, Androidos telefont: X8, Galaxy3, ... vagy Samsung Wavet!!!
2011. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Nokiát a képernyő, az oprendszer és a wi-fi miatt egyből kilőném a sorból. Az X10 mini korrekt, csak hidd el, az a kicsi képernyőn nem az igazi az internetezés, játszás, ...



[link]


De ez az a telefon, amelyet a szerelő kolegáimmal 2010 legkorrektebb telefonjának tartunk. Annyira kifogástalan, hogyha akrnék sem tudnék róla rosszat irni. Minőségi anyaghasználata és kifogástalan összeszerelése miatt a telefon háza nagyon komoly, elegáns és egyben tiszteletet követelő. De a telefon igazi értéke nem a külsőben rejlik, csak utaltam ,hogy tökéletes. Belül húzodik meg diszkréten a SuperAMOLED képernyő, mely jelenleg a legszebb képernyő tipus, képélményben és szinek kavalkádjában még senki nem tudta felülmulni. Azonkivül tartalmaz egy 1 Ghz-es processzort, amely valódi gyorsaságot és lassúlásmentes felhasználói élményt biztosit! Oprendszere bada, amely igaz h friss, de nagyon jól sikerült. Nagyon okos, gyors és használható. Multimédia téren az Androiddal is joggal vetekedhet. Már most sok alkalmazás van rá, de egyre többet igérnek. A telefon összességét csak dicsérni és ajánlani tudom. Ár-érték arányban az egyik legjobb telefon a piacon. Tudásához, minőségéhez és élvezetéhez képest nem sok 63-67 ezer forintért. Linkelek egy tesztet is, amelyből még sok jó mindent megtudhatsz. A Mobilearena-sok nagyon igényes és szigorú tesztet végeznek, de még ők is KÜLÖNÖSEN AJÁNLOTT cimkével tűzték meg a készűléket, amely igazi ritka inyencség. Ha még nincs ennyi pénzed, csak arra kérhetlek, hogy akkor még gyűjts és vegyél olyan készűléket, amely igazán jó!!


[link]

2011. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, a linkitt van:


[link]

2011. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem a kettot oszze sem lehet hasonlitani, ezért választottam a nokia c7et, és orulok is neki, nagyon jo telefon, arrol nem is beszelve h gyonoyru, eleg csak a SE x10 mini pro- ra nezni, ami enekm szemely szerint nagyon csunya..

de el lehet gondolkodnia samsungon is, amit elottem ajanlottak, és a samsung es a nokia kozott vacilaltam, de vegul a nokiat valsztottam mert jobban tetszett..

2011. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha a KETTŐ telefon közül kell választanod, akkor mindenképpen a Nokia C7-et ajánlom. Egyénként nekem is ilyen telefonom van, és nagy változások következnek be a szoftveres fronton (főleg majd nyáron), ezért ez sem utolsó telefon... Az android térnyerése miatt a Nokia TALÁN most észhez tér, és belehúz. Az X10-et semmiképp nem ajánlom mérete miatt.
2011. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!