Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bada Os 2. 0? Találtam egy...

Bada Os 2. 0? Találtam egy videót is ami kicsit bepillantást enged. Mit szóltok? Link alant látható olvasható

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch? V=hInV5bdkK0w
2011. jan. 27. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A bada-ról csak pozitiv véleményem van. Gyors, okos és egyszerűen használható. Hatalmas fantáziát látok benne, rengeteg alkalmazást igérnek és akkor az egyik legjobb oprendszer lessz! Mai napig az, stilúsos kezelőfelület, okos funkciók és gördülékeny használat. Ismerem jól és csak ajánlani tudom. :)
2011. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=hInV5bdkK0w ez így már működik is talán
2011. jan. 27. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a video csak megerősitette a véleményem, hogy mindenképp hamarabb vennék bada-s készüléket, mint Symbianost vagy Windows Mobile 7-est. Amúgy a bada oprendszer nagyon is minőségi és korrekt telefonokon fut. (Samsung Wave seria). Ez megint megerősit, hogy kiváló készülékben kiváló oprendszer kiváló összképet ad!! Milyen készülékre gondoltál?
2011. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Türelmetlenül várom a Február 15.-ei bemutatót és az esetlegesen megjelenő új zászlóshajóra fájna a fogam :D.
2011. jan. 27. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaaah. Én is igy vagyok. De én a Galaxy S2-ér izgulok. Habár szinte WaveII vettem, mert nagyon bejött, csak aztán fékeztem egy kicsit magam.
2011. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Énis majd nekiszaladtam a Wave II. nek, de énis behúztam a kéziféket :D. Febr 15. az már nincs messze...
2011. jan. 27. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!