Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc legend, desire vagy...

Htc legend, desire vagy motorola defy?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát Legend vagy Desire közül a Desire mindenben jobb, kivéve, hogy a Legendnek jó kis tartós, masszív alumínium háza van. De ha ez az extrém szívósság fontosabb, akkor meg a Defy legyen. Szóval a három közül a Legendet mindenképp kilőném, a kettő közül meg válassz te, aszerint, hogy mi fontos.
2011. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A HTC Legend olcsóbb, fémházas és tovább bírja az akkuval, a mérete pedig alig, elhanyagolhatóan különbözik. A Desire-nél 4×7 mm-rel kisebb, a Defy-nál pedig 3 mm-rel keskenyebb, viszont 5 mm-rel hosszabb. A Defy-nak 2 GB belső memóriája van, a HTC-knek pedig 512 MB, de ez APP2SD-vel könnyen orvosolható ha felteszed a Froyo-t a Legend-re. A kamera a HTC-kben viszont csak világosban jó, viszont erős fényviszonyoknál is iszonyatosan jól teljesít. Éjszakai, vakus fényképekre pedig nem valók, azok teljesen rosszak. A Motorola esetében ezt nem tudom összehasonlítani.


Én Legend-et vettem, ezért is mondom, hogy az jobb. Nyilván van egy kis részrehajlás de ennél okosabb telefon szerintem nem kell és ez is brutálisan jó.

2011. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja egyébként nekem is Legendem van, és tényleg mindenre elég:P
2011. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És strapabíró a legend?(Milyen szinten karcálló, jó minőségű nem könnyen elromló a képernyője?)
2011. jan. 24. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem most már megvan fél éve és nagyon strapabíró készülék. Egyszer berúgva, meggyújtottam a kijelzőjén pár fehér foszforos gyufát de polírral azokat a karcokat is eltakarítottam róla. Muhaha. Legalább kiderült, hogy ezt is lehetne rajta.
2011. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!