Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az LG gs290...

Szerintetek az LG gs290 milyen telefon? Ilyen szeretnék, mert olcsó és jó. Vagy nem éppen jó? Ha tudtok más érintőképernyős telefont ajánlani 30ezer Ft-ig lécci írjatok!

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:

ZTE Blade-et vegyél. Ég és föld a kettő.

LG GS290, kijelző rezisztív tehát erősen kell nyomni, hogy érzékelje. Kijelző felbontása annyira nem vészes. Hozzá adott füles egész jó. Kamera botrányosan rossz.

15k-ért esetleg megéri. Ha sok fájl van a telón akkor belassul.

2011. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Samsung Monte. Garantáltan jobb, mint ez a kis vakarcs játéktelefon. Sokkal több funkciója van (GPS, wi-fi, ...). És valamilyen szinten minpségibb is. Főleg a GS290-ekkel rengeteg probléma van. Ha szánsz 30 ezret, akk tényleg nehogy LG-t vegyél. Sztem a Monte jó kis telefon. :)
2011. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igaz de a monte is drága... Am azt akarom megkérdezni hogy az első válaszküldő ezt írta 15k <-- Ez mit jelent? És akkor tényleg másmilyen telót nézek. És szerintetek a T-mobile Pulse Mini milyen?
2011. jan. 23. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha akarsz egy minőségi de használhatatlan telefont venni akkor Monte. Nem is értem mi értelme olyan érintőst venni ami nem is okostelefon. A szutyok Java miatt ki sem lehet használni az érintőképernyő előnyét. Ráadásul a 40 ezres árával enyhén túl van árazva. Max 22 ezret ér.

ZTE Blade, nagyon sok ismerősömnek van ilyen és meg vannak vele elégedve. Androidos, kapacitív, ajánlott vétel. Ha elromlik úgyis van rá garancia de már nem olyan gáz, mint a megjelenéskor.

Egyébként 15k=15 ezer Ft. Ha 15 ezerért tudsz venni akkor esetleg megéri az LG. De érdemes spórolni egy jobb telóra.

2011. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mondtam hogy ne legyen 30k-nál drágább... Mi nem vagyunk gazdagok.Ezért szeretnék egy olcsó jó kis telót (nem kell net meg kutyámfüle) fénykép,zenelejátszó,sms,telefon, meg érintőképernyő :) A mostani teló Samsung e250, szóval nekem az LG bejön... Tetszik a teló magában jó lenne, ja lenne "neve".De mindenki azt mondja hogy rosz...
2011. jan. 23. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:

De pont a 30k olyan, hogy annyiért nincs jó teló.

Van 20k-ért gagyi Samsung S5230 jellegű teló vagy pedig 40-ért van ZTE Blade.

Először is azt tisztázzuk, hogy melyik szolgáltatónál akarod megvenni.

2011. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
T-mobile-os vagyok!
2011. jan. 23. 19:29
 8/8 bp1985 ***** válasza:
Nem tudom, miért hiszi mindenki azt, hogy 30-ért normális érintős telefont lehet kapni. Azért, mert a szomszédnak érintős van, nem kell egyből rohanni a boltba. A monte-t pedig többre becsülöm, mint a zte-t. Lehet, hogy nem androidos, de megbízhatóbb.
2011. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!