Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Mobile 6.1-6.5-re...

Windows Mobile 6.1-6.5-re miért nem adnak ki mostanában már alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Akárhol keresgéltem a neten, egyszerűen nem találtam oldalt ahol újabb játékok/alkalmazások lennének amit nem még a WM 5-re írtak. Csupa ilyen ezeréves vacakokat találok. HTC Touch Diamond 2-m van, ami egyáltalán nem mai darab már, mégse találok rávaló dolgokat.


Csak én nem jártam szerencsével vagy tényleg ilyen rossz a helyzet?


Ha valaki esetleg tudna linket adni azt megköszönném.


2011. jan. 22. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Tessék: játék 50 oldal [link]

Játék: ca 400: [link]

Itt is van: [link]

Ez is játék: [link]

Pár száz: [link]

Ezek között nyilván sok az átfedés, jó szórakozást!

2011. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket!


Elsősorban olyanok érdekelnének amik WVGA (800x480) felbontásra valóak. Ezek olyanok?

2011. jan. 22. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, ott csak játékból van 1-2000 (köztük persze egyszerűek is), az összes alkalmazásból sok ezer, végig kell nézni, nem tudok mást mondani, engem a 640*480-asok érdekeltek.

Most lesz majd 480*800-asom, akkor azt fogom keresni....

2011. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!