Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha el rontottam a...

Mit tegyek ha el rontottam a telefonom szoftverét (nokia 2700) nem garanciás és nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
Phoenix-el
2011. jan. 22. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2011. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zaka László válasza:
ha van USB kábeled hozzá akkor csatlakoztasd számítógépre és formatáld az egészet... mert ehez a megoldás az lenne hogy bekapcsolod és gyári beállítások visszaállítása, de mivel be sem kapcsol nemtudom :S
2011. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért ne hagyj így bennünket, tudatlanul!

Hogyan sikerült elrontani egy telefon szoftvert?

2011. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy látom 1 új ROM került volna a telóra.
2011. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1000 ft-ot adok érte
2011. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

<b>Szoftveresen halott telefon újraélesztése</b>

Először győződjünk meg arról, hogy valóban szoftveresen halott a készülék. Csatlakoztassuk kikapcsolt állapotban a gépünkhöz, ne fusson semmilyen Nokiás program a gépen, egy pillanatra nyomjuk meg a power gombot, ha a Windows felismeri, és/vagy telepíti a driverekt, akkor folytathatjuk a műveletet, ha ismeretlen eszköz, vagy az eszközt nem lehet felismerni üzenetet kapunk, akkor várhatóan nem lesz sikeres a folytatás. Két dologra utalhat ha nem ismerhető fel az eszköz, első, hogy hardverhiba lépett fel, a második, hogy nem támogatott a készülék esetén a dead mode flash.

Telefont kikapcsolt állapotba dugjuk gépre!

USB kapcsolat helyett a No connection-t kell kiválasztani

open product, itt ki kell választani a telefonunknak megfelelő RM számot.

flash menu->firmware update, itt ugyanúgy érvényesek a fentebb írt szabályok (nincs downgade és nem szabad más RM számot választani), ez alapján válaszd ki a Produc kódot.

Pipáld ki a Dead phone USB flashing-et

Ha helyes a product kód akkor mehet a refurbish, illetve a flash (Egyszer meg fog állni és kéri, hogy nyomd meg a power gombot, tedd is meg, de csak rövid időre, -kevesebb mint 1 sec- semmiképpen sem addig, hogy bekapcsoljon.)

Ha minden simán megy akkor a teló frissítés végén újraindul és bekapcsol (ha nem akkor sem kell aggódni, akku ki majd be bekapcs és figyel. Ha jó Ok, ha nem újraflash, v. halott bb5 követése.)

Remélem tudtam segíteni! :)

2011. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" v. halott bb5 követése.)"


kedves utolsó. Én követtelek, de ezt az utolsó mondatrészt nem értem igazán.

2011. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én itt találtam a leírást!

[link]


Ezt is érdemes átnézni:

[link]

2011. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket és már észrevettem hogy elkezdi keresni a telefont a Windows akármin de nem talált semmit(ezt Windows-7-en is probáltam)de ott sem.De ezt a hosszú szöveget valahogy nem nagyon értem.ha ezt a driver-t nem találja akkor nem is lehet megcsinálni?
2011. jan. 26. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!