Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet iktatni egy tel...

Ki lehet iktatni egy tel számot, hogy ne tudjon írni illetve hívni se?

Figyelt kérdés
Már lassan zaklatásnak minősíteném. van valami hivás korlátozás? Vagy a szolgáltatóhoz kéne mennem?
2011. jan. 21. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Először azt kéne tudni, hogy milyen telód van.
2011. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen a telefonod? Rengeteg szűrő progi létezik, amivel feketelistára tehetsz egy bizonyos számod, de tudni kellene milyen operációs rendszer van a telefonodon.
2011. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
LG gs 290
2011. jan. 21. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ehhez annyit, hogy nekem pont ugyanez a gondom. A telefonomnak van szűrőfunkciója, csakhogy a Telenornál nem használhatom őket, mert ez ugye híváskorlátozás, ami hálózati szolgáltatás, és ők nem engedik, hogy korlátozzam. Kizárólag rendőrségi feljelentés birtokában tiltják le a számot, ami viszont necces, mert ha nem fenyeget, akkor mi alapján minősíted zaklatásnak... Én tudom, hogy mi alapján, de hát a törvényt nem én írom. Sajnos. Ami még a szép a dologban, hogy most már több számról is hívogat az illető... Így már ismeretlen vagy tiltott számnak fel se veszem. Emiatt nem vagyok hajlandó hívószóámot cserélni - rohadt jó számom van! :) Egyébként a pasik tudják úgy elküldeni egymást a jó büdös francba, hogy akit elküldenek, akkor se fogja felvenni, ha utána Te keresed. Volt pasim - izomagy... - féltékeny volt, és közölte a vetélytárssal, hogy ha még egyszer meg mer keresni bármilyen formában, megkeresi, és olyan mélyre fogja elásni az erdőben, hogy sose fogják megtalálni... Többet nem hívott a másik és fel se vette:) Most is egy ilyen kellene, mert egy elmebeteg - tényleg az! - zaklat, csak momentán nem tudok kit megbízni eme nemes feladattal... :)
2011. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod ki hívogat veresd meg, törjék el az ujjait amivel a hívás gombot nyomogatja. Ilyen egyszerű :D
2011. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Arra nem ismerek semmilyen programot.

Symbian, Android, Apple telefonokra van mindenféle (szolgáltatótól független) blacklist app, ami egyszerűen foglaltat jelez a hívónak és nem engedi be az sms-t.

2011. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:S
2011. jan. 21. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!