Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sciphone i9++, a hátlapjára...

Sciphone i9++, a hátlapjára egy kis kockába oda van írva hogy 64gb, de ha rádugom a gépre azt irja hogy 177kb a mérete, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
még valami, játékokat, appokat hol tudok hozzá letölteni?
2011. jan. 21. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Kínai cuccokra mindent ráírnak. Láttam már 80 megapixeles fényképezőt is, szóval nem kell elhinni, nincs benne 64GB tárhely. Ott szúrtad el, hogy megvetted!!!

Egyébként MTK platform van rajta, Java játékokat tudsz rá tenni, de elég sok kompatibilitási gondod lesz. Sok sikert!

2011. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

64Gb :D :D

kis naív.. örülhetsz ha a kb 3 mega belső memóriát bővítheted valamivel

2011. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
azért csak nem ekkora a gond. elvileg ilyet nem írhatnak rá alaptalanul semmire, mert úgy megb* őket, hogy néznek. talán addig bővíthető? van benne memória kártya? mert ha van, az lehet a probléma, mert ha rádugod gépre, csak a memó karit érzékeli.
2011. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elvileg! Csak elvileg ba**hatják meg őket. Én még nem hallottam, hogy büntetést szabtak volna ki egy kínai gyártóra, mert hülyeségeket írt a termékére.

A klónozásról nem is beszélve. Még azt is rá merik írni a hamis telefonra, hogy Apple.

2011. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 perettyó ***** válasza:
valószínű hogy nem 64gb hanem az valami disz vagy típus megjelölés vagy a gyártó szerint addig bővíthető vagy valami hasonló de ha találsz hozzá egy eredeti kézikönyvet és mondjuk tudsz kinaiul akkor akár benne is lehet hogy mi is az pontosan.appok tuti nincsenek rá java alapu dolgokat tudsz rá rakni de azok közül se mindet
2011. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyes i9++ ok hátulján 4gb,1gb,8gb van. lehet hogy akkor addig lehet bővíteni, ha rádugom a gépre akkor a telefont és a memóriakártyát is tudom kezelni. 177kb memória van a telefonba de tettem bele egy 1gb-s kártyát. játékok közül amit kiprobáltam azok egyikük sem futott vagy laggolt x-| mind1 nem is játékra van ez a telefon.
2011. jan. 21. 15:43
 7/10 A kérdező kommentje:

3pluszos amugy most néztem. i9+++

bele tettem egy 2gb-s microSD-t, szerintem jó kis telefon. telefonálni lehet vele,zene,videó,kép,ebook. kész =)

2011. jan. 21. 16:59
 8/10 A kérdező kommentje:
vagy lehet hogy 64gb-s csak le van tiltva. mp3/4 ek is úgy vannak hogy egy 1gb-s meg egy 4gb-s ugyan az csak 1gb-ba letiltanak 3gb-t. olvastam egy cikket hogy valaki egy 4gb-os mp4et feloldott és 16gb-os lett!
2011. jan. 21. 19:23
 9/10 perettyó ***** válasza:
biztos hogy nincs benne ,az meg hogy feloldották az mp4 ben?az megint marhaság .tudod mennyi cikkszól arról hogy a nokia 5230 ban van wifi csak tiltva van?kb 1000 de ez is hülyeség .1 valamit tisztázzunk ez a telefon ami neked van egy nagy kalap sz.r nem bántásból,nem mert mindenki ezt mondja hanem mert ismerem (sajnos) hidd el talán a 64gb a bővithetőségre utal de biztos nincs benne egy letiltott 64gb os vinyo miért lenne benne?han bele építik hidd el hogy felisoldják hisz akkor többért lehetne adni ,de én azt mondom amint anyagi helyzeted engedi cseréld le
2011. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
képzeld nem szar, érintős és lehet róla telefonálni és villogni vele :D többért nem is kell nekem telefon, és képzeld ha benne lenne nem oldanák fel mert akkor többért lehetne adni, mivel letiltják eladják olcsóbban. és ugyan azt a modellt feloldva eladják drágábban.
2011. jan. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!