Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Férjemnek szeretnék venni két...

Férjemnek szeretnék venni két sim kártyás telefont. Nem értek hozzá. Ötletek?

Figyelt kérdés
Páromat szeretném meglepni egy fent említett telefonnal, de semmilyen tapasztalatom nincsen, hogy milyent érdemes venni ami minőségi és könnyen kezelhető (nem vagyunk már fiatalok). Köszönöm előre a válaszokat!
2011. jan. 19. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok választás van, a piacnak ezt a szegmensét a gagyibbnál gagyibb kínai cuccok uralják, a samsungnak van pár két kártyás telefonja, egyszerűek mint a faék, választani sem lesz nehéz.

[link]

ezt ajánlom

2011. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
100%
www.speedshop.hu Itt is vannak két kártyás telefonok. Ez nem a vatera flée, a speedshop nem merne olyat árulni. Azt hiszem, hogy 2 év gari van rá, de ha tévedek, és csak 1, akkor bocsánat. Vaterán is lehet venni 20 környékén ilyen hulladékokat, amire nincs garancia, vagy ha van, akkor nem tudod érvényesíteni.
2011. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Samsung és LG mellett egyetlen kínai gyártó termékeit forgalmazzák hivatalosan, ami MyPhone névre hallgat. A Tescoban és az Euronicsban is árulják ezeket. Többi kínai vackot felejtsd el, ahogy előttem is írták.
2011. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm! Nem szeretnék gagyit venni mert üzletember és sokat telefonál, ezért is érdeklődtem itt. Köszönöm!
2011. jan. 19. 11:27
 5/5 anonim válasza:
Dual SIM-es telefonja van az LG-nek és a Samsungnak is, a többi gyártót szerintem felejtsd el, mert nagyon gagyik. Új telefont, vagy tartozékot én a Mobil Kuckónál szoktam vásárolni, ugyanis nekik nagyon jó áraik vannak és minden telefonjuk gyárilag kártyafüggetlen, illetve 1 évig garanciális. Megadom a számukat, nyugodtan hívd fel őket : 70/320-47-59
2011. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!