Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rossz az LG telefonmárka?

Miért rossz az LG telefonmárka?

Figyelt kérdés
sokan szidják az érintős fajtájukat.? miért?
2011. jan. 17. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert főleg a képernyőkkel rengeteg probléma van. Szervizben dolgozom, de a legtöbb telefon, amelyet visszahoznak aznem más, mint LG. (többet kell ilyet javitanom, mint S5230-at!!) Legtöbbnek optikai törése van, pixelhibák,... GT540, GS290,... Tényleg nem nagy tudású telefonok az LG-k, olcsók és igencsak minőségtelenek. Az árukat valamilyen szinten megérik, de úgy a képernyőkkel, mint akkukkal, meg software problémákkal hamar jelentkeznek a vásárlók.
2011. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legtöbbnek borzasztó az érintésérzékenysége. Az még hagyján, hogy rezisztív, ezért szidják a Nokiákat is, de a Nokiák legalább valamennyire használhatók, haverom LG-jét meg 5 perc után kedvem lenne földhöz vágni, mikor valamit csinálnom kell rajta. Érzéketlen, a húzást nyomásnak veszi és fordítva, egyszerűen használhatatlan. Egy kapacitívos telefonhoz képest, természetesen. Ha birkatürelmű vagy, akkor jó az LG is. :D
2011. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bocsánat az off-ért!

első válaszolótól szeretném kérdezni, hogy galaxy s milyen gyakran fordul meg nálad? csak mert tervezem, hogy beszerzek egyet, kíváncsi lennék mennyire problémásak

2011. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert az mikrómárka:D
2011. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na látom mind 73%-osok vagytok. Én 3.dik vagyok, nem az előzők. Szerintem is katasztrofálisak az érintőlépernyős telefonjaik. Keményen meg kell nyomni a képernyőt, hogy valahogy érzékelje az újjadat vagy azt amit akarsz, és akkor 3 hét múlva csodálkoznak a szervizben az LG szakértők, hogy gát h is tudott elrepedni a képernyő??? Úgy bzdmeg, hogy meg kell nyomni 5 kg súllyal, hogy pl a GT540-es felismerje, hogy te most a menübe akarsz lépni. Sztem ritka rosszak. Véleményem, hogy csak az vesz LG-t, akinek nem futja jobbra, vagy nem akar többet kiadni telfonra.
2011. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én is elnézést kérek az offért! Egyetlen készülék sem hibátlan! De h a Galaxy S kiváló, az tagadhatatlan. Nagyon - nagyon ritkán előfordul egy pixelhibás Galaxy S, de annyi van IPhone4-ből és htc-kből is. A végén mindig kiderül, hogy le volt ejtve a telefon és azért sérült a képernyő! Nagyon érzékenyek az érintőképernyős telefonok, nagyon kell vigyázni rájuk. De tényleg nagyon kevés van(Galaxy S), amely nem sérülés okozta hibával jön vissza, mivel igen korrekt telefon.
2011. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez jó hír!!:) köszönöm, hogy válaszoltál

és még egyszer elnézést kérdező, de hogy válaszoljak is. egyszer volt a kezemben egy optimus gt540, és nagyon kellemetlen, és kényelmetlen volt használni, szinte "rá kellett feküdnöm", hogy azt csinálja amit szeretnék:S

2011. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 18. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!