Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudok a külföldön...

Mennyiért tudok a külföldön élő párommal telefonálni és SMS-ezni?

Figyelt kérdés
Ő Angliába él van neki egy magyar és egy angol száma is. Én itthon élek és vodafones vagyok. Az ő magyar telefonja telenoros. Az lenne a kérdésem, hogy mennyit fizet ő és mennyit én attól függően, hogy ő hív engem vagy én őt, illetve mennyiért tudunk sms-t küldeni a másiknak? Melyik éri meg jobban, ha a magyar vagy a külföldi számán beszélünk?
2011. jan. 13. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a magyar számát hívod, akkor nem kerül neked többe, viszont ő fizet egy csomót, bár ha smst küldesz neki, azért nem kell fizetnie. Ha az angol számát hívod, akkor viszont neked kerül egy csomóba, erről van a vodafone honlapján egy táblázat. Hogy melyik éri meg jobban? Erre találták ki a skype-ot, és máris ingyen beszéltek.
2011. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az éri meg, ha kint vesz hívókártyát, és 5-10 forintnak megfelelő összegért hívhat vele.
2011. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!