Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi hozzáértés kell egy...

Mennyi hozzáértés kell egy HTC Desire kezeléséhez?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok androidban, eddig egy nokia 5610-et nyúztam 3 évig de kb. 2 hete megadta magát... Általában könnyen beletanulok mindenféle kütyü kezelésébe, ennek ellenére kíváncsi lennék a véleményetekre. Aki esetleg már találkozott élőben a készülékkel azt is leírhatná, hogy mik a tapasztalatai vele, érdemes-e megvenni...

Válaszaitokat előre is köszönöm!!! :)


2011. jan. 12. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Háát... kezelésbe bele lehet jönni :) még régebben (amikor még csak infra volt és nagy cucc volt) nem tudtam mi az az infra pedig infrás telóm volt.. de 2 hét alatt rájöttem.. esténként lefekvés előtt minden beállítást megnéztem, tapasztalgattam a dolgokat és belejöttem.


Válasz: Te is megfogod tanulni ahogy mindenki más, nem lesz egyszerű az elején szinte minden új less , de ha van kitartásod akkor megfogod tanulni :). Amúgy meg nem nehéz. XD

2011. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Interneten található tudás anyagból minden kiolvasható. Szóval innentől fogva a nehézség, csak attól függ, hogy mennyire érdekel a téma és mennyire nem vagy lusta utána olvasni. Bár szerintem az Android egy nagyon könnyen kezelhető operációs rendszer és az elsőre érthetetlen dolgok csak akkor jönnek elő, ha rootolni akarsz, vagy customROM-ot feltenni, vagy integrált programokat eltávolítani. Ezek nélkül abszolút felhasználóbarát és minimális időráfordítással probléma nélkül üzemel. Szerintem.
2011. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!