Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beállítottam a telómat faceboo...

Beállítottam a telómat facebook-ra, minden megy, de üzenetet nem tudok küldeni sose! Mit kellene át állítani? Vagy az én telómon nem is fog menni? Csak az olvasás meg minden más csak üzi küldés nem? (Nokia N70)

Figyelt kérdés
Ezt írja ki: sorry something went wrong we're working on getting this fixed as soon as we can
2011. jan. 11. 22:38
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Mert üzenetet nem lehet küldeni az ingyenes facebookról.
2011. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
de lehet! barátnőmnek is így van és mindig így beszélgetünk, szóval itt valami más hiba lesz...
2011. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
dehogynem lehet üzenetet küldeni ingyenes facebookról...én is egész nap küldözgetem...fordittatsd le valakivel mit ir ki hátha segit!
2011. jan. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"elnézést, valami hiba történt, dolgozunk rajta, hogy amilyen gyorsan csak lehet, helyreállítsuk a problémát"


Ezt írja ki a telód. Lehet kapcsolódási probléma is, de az is, hogy nincs teljes, megfelelő facebook alkalmazás a te mobilodra. Vagy valamit nem támogat úgy a telefonod, ahogy kéne. Valamit, amire szükség van ahhoz, hogy működjön rendesen a facebook.

Amúgy rákerestem a telódra, és őszintén szólva nekem kételyeim vannak, hogy van rá megfelelő fb alkalmazás. Elvégre ez egy 5 éves konstrukció, akkor fb még nem nagyon volt... Persze szoftverfrissítéseket kiadhatnak, de nem tudom...


Azért ne legyen igazam, és remélem, sikerül valami megoldást találnod rá. :)

2011. jan. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!