Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Black berry 8520? (Kérdésed...

Black berry 8520? (Kérdésed túl rövid, )

Figyelt kérdés
nagyon teccik az a telefon,kulsoleg és belsoleg is.de valaki azt mondta nekem h black berryt nem éri meg venni csak akkor ha kiveszem hozzá az internetes szolgáltatást.csak azt nem értem ha ven benne wifi akkor minek?szerintetek vehetek olyan telefont?vagy nem ajánljátok nekem?én egy 17 éves diák vagyok.
2011. jan. 11. 19:21
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Inkább egy helyesírási szótárt vegyél, hasznosabb jelen pillanatban. Mutasd meg ezt a kérdést a magyar tanárodnak is, kérd meg, hogy értékelje. Igen, okos telefon mellé nem árt az internet... Te tutira nem fogod tudni kihasználni, felesleges neked.
2011. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
oszinten szolva nem ez a legjobb telefon, technologiai szempontbol kifejezetten szar. igazi sznob telefon, sokkal olcsobban sokkal jobb telefont lehet venni, csak az nem olyan meno, mert mint tudjuk a blackberry nem mas mint egy statusszimbolum
2011. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi
2011. jan. 12. 06:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!