Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Corby jellemzői?

Samsung Corby jellemzői?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni majd corbyt. Most Sony Ericsson W350i-m van, és a memória kártyát át tudom rakni az új Corbyba? Úgy hallottam még hogy nem adnak hozzá USB-t. Az mennyibe kerül pluszba?
2011. jan. 11. 16:51
 1/8 bp1985 ***** válasza:
Corby az egy játéktelefon, nem érdemes pénzt adni érte. Memkártya nem jó bele.
2011. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én utáltam a Corbyt...de azt kaptam nyáron az anyukámtól...és megzserettem.:)

Nekem adtak hozzá USB-t, ami nekem valahogy nem megy, de mem.kártya nm tom honnan vette az előző,h nem megy bele,mert megy..:-j


De amúgy mire kellene neked eza teló?

Mert lehet,hogy nem megfelelő az elvárásaidnak.

2011. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy értette hogy nem megy bele, hogy a régebbi SE telefonokba M2 memóriakártya kellett, de ma már mindegyikbe microSD megy.
2011. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Corby-ba microSD memorikártya jár. Nem egy csúcskategoriás telefon, de öszintén szólva az árát megéri, mert igen is használható! Rengeteg lányosztálytáramnak van és még egyikkel sincs semmi probléma! A legkönnyebb, hogy lehurrogjuk a telefonokat, hogy nem tartanak. Dehogynem, csak itt az a divat, hogyha egy telefon tipusból netalántán 1 elromlik, akkor az az elkövetkező 100 esetben semmit nem érőnek lesz titulálva. Mindenki nem akar és nem kell Galaxy S-t vegyen. Nekem is Galaxym van, de attól még nem oltom más telefonját/választását, mert nagy probléma nincs a Corby-kkal. :)
2011. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem azért van corbym, mert olcsón tudtam szerezni(2000), és az előző kicsit szét volt menve...

tényleg nem tud sok mindent

arra jó, hogy menőzz az érintőképernyővel, meg a telepakolt hülye funkcióival(zenefelismerés, mosolyfelismerés)


usb-t tényleg nem adnak hozzá, de szerintem nem nagy kiadás

és egy tipp!

ha találsz másik telefont hasonló árban, akkor inkább azt, mert ez nagyon selejt

2011. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) igazából nem vagyok nagy mobilfüggő, telefonálni, fényképezni kellene :D haladni akarok a korral, és mivel egyik barátnőmnek ilyen a telefonja, megszerettem.
2011. jan. 11. 18:47
 7/8 bp1985 ***** válasza:
0%
Hát a Corby 1,3mpx-es kamerájával te nem fogsz tudni normális képet csinálni. Azért, mert a barátnődnek olyan van, ne vegyél te is. Lehet, hogy régebbi a w350-es, meg kevesebbet tud, de az mégis se, és nem a legolcsóbb érintős telefon.
2011. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az még mindig 2.0 megapixel!!!
2011. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!