Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős,...

Milyen érintőképernyős, WI-FI-s telót tudtok max 40. 000-ig?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 17:29
 1/9 bp1985 ***** válasza:
Samsung monte.
2011. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Samsung Monte. Ami ebben az árkategoriában eggyike azon érintőképernyős telefonoknak, amelyeket érdemes megvenni, mert igen is tudnak valamit és tartósak. 40 ezerért nem kapsz sok olyant, amit érdemes megvenni, lásd a sok LG-t és társait, melyeket dögivel hoznak vissza hozzám, mert vlmi elromlott rajta. Én tényleg ajánlani tudom a Monte-ot, mert nincs vele probléma és stilusos is.
2011. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

elnézést a monte tulajdonosoktól, de a ZTE Blade-hez képest (39k) egy papírnehezék.

Android lévén sokkal több mindenre képes. nagyobb a kijelzője, van multitouch és VAN QWERTY BILLENTYŰZET!!

2011. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Monte tulaj, de telefonokkal foglalkozom nap mint nap és tudom, hogy a ZTE kijelzőjével rengeteg probléma van. Már újon is nagyon fakó és hát a felbontása kissé, nem..nagyon rossz. És ezután jönnek az elszineződési és belső elpattanási problémák. Amúgy elismerem, hogy az Android miatt jobb, de azért a Monte menűje is nagyon kezelhető és szerethető. Nameg okos is. De a képernyő és az egész ZTE minősége miatt én egyáltalán nem ajánlom, és most én kérek elnézést a ZTE tulajoktól, de tudom, mivel napona több tucat ZTE-t hozztok vissza valamilyen problémával.
2011. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én karácsonyra kaptam a pengémet és semmi gond sincs a kijelzőjével. egyéb minőségi problémát sem tapasztaltam. sztem nagyon korrekt, mind minőségben, mind tudásban meg vok vele elégedve. :D
2011. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem. Csak tudod az igényen is sok múlik. Az én szemem valahogy a szép szinekhez van szoktatva, nem pedig ZTE fakó képernyőkhöz. :P
2011. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na m1. Kérdésre a válasz: ZTE Blade, Samsung Monte, Samsung Jet, Nokia 5800. De legjobban még mindig a Samsung-okat ajánlom.
2011. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mondjuk azért LG Pop után bármi jobb xD
2011. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az összes LG-nél bármi jobb. Én mindig azt mondom, csak az vesz LG-t, akinek nem futja többre. Lásd (például a nagy riválissal, a Samsunggal összehasonlitva)- LG KP290, csak az veszi, kinek nem futja Samsung Monte-ra. LG GT540, csak az veszi, akinek nem futja éppen Samsung Galaxy 3-ra. LG Optimus ONE, csak az veszi, akinek nem futja Samsung Galaxy S-re. LG Optimus 7, csak azveszi, kinek nem futja Samsung OMNIA 7-re. Mert a fent emlitett telefonoknál a Samsung mindig leveri az illető LG-t.. :D:D
2011. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!