Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem van egy sciphone i9+++...

Lilu8989 kérdése:

Nekem van egy sciphone i9+++ készülékem, de nem tudom pontosan hogy működik, mármint van e benne proci, mit kell tudni róla? Stb. amugy tökéletesen működik. Olyan emberek válaszát várom akik ismerik ezta típust, és tudnak róla mindent.

Figyelt kérdés
normális válaszokat várok:D
2011. jan. 7. 11:41
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Abba nincs semmi. Az egy kínai, eléggé silány minőségű IPhone klón. Se oprendszer, se processzor, se semmi. Ezt hívják pénzkidobásnak. Gondolom garancia sincsen rá.
2011. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdező sem semmi, de az első válaszoló sem.

Nem, nincs benne processzor, kicsi kínai munkások festik fel az üvegre a képet, amit látsz...

2011. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Mi a baj a válaszommal, kedves második?
2011. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
haha nagyon vicces:D még vmi???amit nem tudnék???
2011. jan. 7. 14:37
 5/6 perettyó ***** válasza:

Üdv!

Nos ezeknek a telefonoknak nem is éppen a szoftverével vannak a legnagyobb bajok(az is szar de mondjuk nagy gyártó termékei közt is találunk hasonló szemetet)hanem a hardweres részével:olcsó,nem ritkán hibás alkatrészekből vannak összetákolva iszonyu rossz minőségben.Nagyon sok az olyan amit már amikor kibontod a dobozból már akkor karcos,fakó tehát még arra sem figyelnek hogy legalább külsőleg elfogatható legyen.De talán a klonok közt ez a legjobb(bár ez a hülyék királya eset)nem ajánlom hogy ilyet használj hosszu távon de még mindig jobb az ilyen Ka mini(nokia 5230 klón)vagy bármelyik a Ka sok közül .

2011. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi.szépen.amugy nekem ez a telom van tényleg,és ez tök szép és jó állapotban van.semmi baja:D még vmit tudsz róla?
2011. jan. 7. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!