Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha androidos telefonom bekapcs...

Ha androidos telefonom bekapcsolom a wifi-t és úgy netezek számol fel a szolgálató plusz költséget?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 18:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom,h sok ilyen kérdése van,de ha ingyenes,akkor nekem miért lett a számlám 3 nap alatt majdnem 40ezer???A szolgáltató nem tudott mit mondani mikor felhívtam,mondván h folyó számlába nincs belátásuk!
2011. jan. 6. 18:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem elég bekapcsolni a wifit hanem egy elérhetőt hálózatra kell csatlakozni. De töltsd le az APNdroidot ezzel le tudod tiltani a mobilnetes kapcsolatokat. Így ha wifin netezel nem fog átváltani mobilnetre ha netán valami miatt megszakad a wifi kapcsolat.
2011. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a wireless beállításoknál a mobilhálózat opciót tiltásra kell kapcsolni, különben elsődlegesen mindig fizetős netről kapcsolódik nem wifiről...lg gt540 optimusomnál legalábbis így volt...hiába csatlakoztam wifihez, szedte le a pénzt...mobilhálózatot tiltásra kapcsoltam és így már okés
2011. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!És xperia x10 mini pro-n azt h kell kikapcsolni?
2011. jan. 7. 08:44
 5/5 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszoló vagyok...sajnos ezt nemtudom, de keress vmi mobilhálózat opciót a beállításoknál biztosan megtalálod...ha végképp nem megy, akkor ha bemész a szolgáltatóhoz ő is le tudja tiltani neked;)
2011. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!