Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a hamisított iPhone a...

Megéri a hamisított iPhone a pénzét?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: nézelődök egy okos telefon után, persze minél olcsóbban. A múltkor akadt meg a szemem egy weboldalon, ahol csak Kínában hamisított telefonokat árulnak.


Ott pillantottam meg egy iPhone másolatot, ami a leírás szerint abszolút megegyezik a valódival, nem csak külsőleg, hanem szoftveresen is. Ráadásul 2 sim kártya is elfér benne. Az ár pedig még fele sincs a valódinak.


Persze aggályaim vannak e téren, ezért kérek olyan embereket, akiknek ilyen telefonjuk van, hogy mondjanak róla néhány szót - érdemes megvenni vagy sem? Ja és szépen kérek mindenkit, hogy CSAK akkor írjon, ha tényleg gyakorlati tapasztalata van, nem csak véleménye. Köszönöm.


2009. jan. 29. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Olvasd el.

Én is láttam élőben ilyet, és szerintem NAGYON NEM éri meg.

Előrehaladottabb funkciók nem igazán használhatóak rajta, vagy csak hibásan, és szenvedéssel, arra meg, hogy telefonálj, és SMS-t küldjél, arra elég egy 10 éves mobil is. :P

2009. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon kösz a cikket, bitang jó :)) Tetszik benne, hogy azért nem fikázásról van szó, hanem aránylag objektív tesztelésről. Amúgy őszintén jóval többre számítottam a telefonnal kapcsolatban...
2009. jan. 29. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!